Małgorzata Rozenek z rodziną na spacerze. Miała na sobie kilkanaście tys. zł. Było warto! Torba z frędzlami nie wyjdzie z mody

Małgorzata Rozenek skorzystała z pięknej pogody w stolicy i wybrała się z rodziną na spacer do Łazienek Królewskich. Stylizacja bardzo zwyczajna, ale dodatki zrobiły robotę.

Choć trudno w to uwierzyć, Małgorzata Rozenek mogła cieszyć się dzisiaj dniem wolnym od pracy. Gwiazda nie jechała na plan zdjęciowy, nie nagrywała żadnego nowego programu, nie zajmowała się kolejnym "sikret" projektem, a wybrała się z mężem i dziećmi na spacer do Łazienek Królewskich. Zrobiła wszystko, by nie rzucać się w oczy i postawiła na bardzo zwyczajną stylizację. Niestety, zwyczajna nie znaczy tania. Niewiele osób byłoby stać na tę torbę. A szkoda, jest piękna.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o karierze prawniczej: To była odskocznia. Jaką była uczennicą?

Małgorzata Rozenek z rodziną na spacerze. Miała na sobie kilkanaście tys. zł. Było warto! Ta torba z frędzlami nie wyjdzie z mody

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie, że sobotnie, wczesne popołudnie spędziła ze swoimi ukochanymi mężczyznami w parku. Dzielnie relacjonowała internautom, jak pięknie wiosna budzi się do życia w Łazienkach Królewskich. Przy okazji pozowała do zdjęć. Stanisław się postarał, dumna mama wrzuciła kilka jego ujęć na instagramową tablicę. My jednak patrzymy na stylizację "Perfekcyjnej", która do tanich nie należy. O złotych butach od Dolce&Gabbana pisaliśmy jakiś czas temu, teraz uwagę kradnie beżowa, zamszowa torba Chloe z frędzlami. Takie cacko to koszt rzędu kilku tysięcy złotych. 

 

Stylizacją Małgorzaty zainteresowały się także internautki. Panie pytały o konkretne rzeczy. Niektóre pochwaliły także Radosława Majdana.

Pani Małgosiu, co to za śliczna torebka?
Biały dres petarda. Ślicznie wyglądacie!
Pan Radosław jaki elegancki! Perfekcyjny męski casual.

Doda, Małgorzata RozenekDoda znowu została porównana do Małgorzaty Rozenek. Zareagowała

W skali od 1 do 10 na ile punktów ocenilibyście "look" Małgorzaty? My dajemy mocną 8!