"Bridgertonowie". Aktorki inspirowały się klanem Kardashianów. Reakcja Kim jest bezbłędna: Mogę przyjść na przymiarki?

Kim Kardashian jest wielką fanką serialu "Bridgertonowie". Gwiazda oszalała na wiadomość, że odwtórczynie ról sióstr Featherington inspirowały się właśnie jej rodziną.

Pod koniec marca Kim Kardashian oznajmiła, że jest superfanką hitu Netflixa "Bridgertonowie". Można powiedzieć, że celebrytka miała swój udział w produkcji. Jak się okazuje, aktorki wcielające się w postacie sióstr Featherington inspirowały się klanem Kardashianów. Kim jest tak podekscytowana, że sama chce wziąć udział w przymiarkach kostiumów.

Zobacz wideo Fani śmieją się z Kim Kardashian. Gwiazda ostro odpowiada na zarzuty i pokazuje, co skrywa w lodówce

Ida NowakowskaBaby shower Nowakowskiej. Mnóstwo niebieskich akcentów. Koleżanki tancerki się postarały!

"Bridgertonowie". Kim Kardashian była inspiracją dla aktorek

Nicola Coughlan, która w serialu "Bridgertonowie" gra Penelope Featherington, ujawniła ostatnio na Twitterze, że ona i jej serialowe siostry bardzo inspirowały się rodziną Kardashianów. Wiadomość aktorki dotarła do Kim Kardashian. Jej reakcja nie pozostawia wątpliwości. Gwiazda jest zachwycona!

Co? Wariuję! Ten tweet został wysłany do mnie na grupowym czacie o "Bridgertonach"! Czy mogę przyjść na przymiarki? To zmieniłoby całe moje życie! Kocham cię, Lady W. - napisała Kim Kardashian.

Nicola Coughlan poszła za ciosem i zdradziła, że projektant słynnego, ekstremalnie dopasowanego gorsetu, który Kim Kardashian miała na sobie podczas gali MET w 2019 roku, stworzył także kostium, w którym ona występuje w "Bridgertonach".

Jesteś częścią świata "Bridgertonów" dłużej niż myślisz – napisała aktorka wcielająca się w postać Penelope Featherington.

Małgorzata Rozenek z bratem i z synamiDo Małgorzaty Rozenek wpadł brat. Misha skradł serca internautek. "Brad Pitt jak żywy"

W serialu "Bridgertonowie" królują przepych i romanse. W takiej scenerii Kim Kardashian zapewne by się świetnie odnalazła. Chcielibyście zobaczyć jej gościnny występ w serialu?