Charlie D'Amelio może pomarzyć o prywatności. Internauci uważają, że znaleźli sekretne konto gwiazdy TikToka

Fani Charli D'Amelio uważają, że znaleźli jej sekretne konto na TikToku. Młoda gwiazda miała na nim publikować filmy z niedawnej z wycieczki do Atlanty i walki MMA, podczas której wręczała pas.

Tancerka Charli D'Amelio od 2019 roku robi prawdziwą furorę na TikToku. 16-letnią gwiazdę obserwuje ponad 100 milionów użytkowników. Zagorzali fani Charli twierdzą, że znaleźli jej sekretne konto, na którym w ostatnich dniach publikowała filmy z życia prywatnego.

Zobacz wideo Czego brakuje tiktokerce Natalii Sisik? [Koło Plotka]

Robert LewandowskiRobert Lewandowski otwiera restaurację. "3300 metrów kwadratowych, trzy kuchnie"

Internauci znaleźli sekretne konto Charlie D’Amelio na TikToku

Wielu celebrytów ma w mediach społecznościowych tajne konta, na których publikuje prywatne treści przeznaczone tylko dla ich bliskich i przyjaciół. Internauci są przekonani, że znaleźli jedno z nich. Sekretne konto ma należeć do gwiazdy TikToka, Charlie D’Amelio.

Konto, które znajduje się pod standardową nazwą wygenerowaną dla użytkownika TikToka, nie ma biografii ani zdjęcia profilowego. W ciągu ostatnich kilku dni opublikowano na nim jednak wiele filmów przedstawiających Charlie m.in. podczas podróży do Atlanty, gdzie ona i jej siostra Dixie wręczały pas podczas wieczoru walk MMA. Nagrania pokazują D'Amelio w hotelowym pokoju czy też restauracji.

Internauci uważają, że znaleźli sekretne konto gwiazdy TikTokaInternauci uważają, że znaleźli sekretne konto gwiazdy TikToka fot. TikTok screen

Co ciekawe, w zaledwie kilka dni od momentu ujawnienia, że konto należy do celebrytki, użytkownik zgromadził ponad cztery miliony obserwatorów. Charlie D'Amelio jest pierwszą użytkowniczką TikToka, która na swoim oficjalnym kanale przekroczyła milion subskrypcji. Według wyliczeń "Forbesa", 16-latka zarabia dzięki temu rocznie około cztery miliony dolarów. 

Jakub i Sebastian, uczestnicy programu 'Kanapowcy'"Kanapowcy". Uczestnik wyznał, że jest gejem. Nie spodziewał się takiej reakcji

Jedno jest pewne, jeśli celebrytka sekretnym kontem chciała zapewnić sobie w mediach społecznościowych trochę prywatności, to zdecydowanie jej się to nie udało.