Cezary Pazura pokazał zdjęcie z 1986 roku. Miał 24 lata, obok 18-letni znany przyjaciel. "Tacy już zostaniemy"

Cezary Pazura opublikował stare zdjęcie, na którym miał 24 lata i był na początku swojej wielkiej kariery aktorskiej. Na fotografii towarzyszy mu stary przyjaciel, 18-letni wówczas Olaf Lubaszenko.

Cezary Pazura zrobił fanom niespodziankę. Na Instagramie opublikował czarno-białe zdjęcie z czasów swojej młodości. Fotografia pochodzi z 1986 roku, kiedy miał zaledwie 24 lata i debiutował jako aktor filmowy. Jego kariera dopiero nabierała tempa. 

Zobacz wideo Różczka, Pazura, Stramowski, Arciuch. Rozmawiamy z gwiazdami „Tajemnicy zawodowej”

Katarzyna DrzyżdżykKatarzyna Drzyżdżyk 17 lat temu wygrała "Wyprawę Robinson". Co u niej słychać?

Cezary Pazura pokazał stare zdjęcie. Miał wtedy 24 lata

Cezary Pazura wspomniał na Instagramie rok 1986 i opublikował zdjęcie wykonane na planie serialu "Pogranicze w ogniu". Pazura miał wówczas 24 lata, bujną fryzurę i wielką karierę aktorką przed sobą. Na fotografii towarzyszy mu 18-letni Olaf Lubaszenko. W produkcji grali dwóch przyjaciół z dzieciństwa: Czarka Adamskiego (Pazura) i Franka Relke (Lubaszenko).

1986 r. - początek zdjęć do serialu "Pogranicze w ogniu", reż. Andrzej Konic i początek wielkiej przyjaźni między dwoma młokosami. Tacy już zostaniemy, Olafku - napisał Cezary Pazura.
 

Pod sentymentalnym postem Cezarego Olaf Lubaszenko zostawił komentarz w formie serduszek. Aktorzy przyjaźnią się już od ponad 30 lat. Współpracowali przy wielu znanych filmach, m.in. "Kiler", "E=mc2" czy "Chłopaki nie płaczą".

To nie pierwszy raz, gdy Pazura wraca wspomnieniami o ciekawych chwil i wydarzeń ze swojego życia. Aktor cieszy się dużą popularnością w sieci i lubi być w kontakcie z fanami. Na Instagramie obserwuje go ponad 350 tysięcy osób.

Michał i Pola WiśniewscyWiśniewski spodziewa się szóstego dziecka? Pochwalił się wymownym zdjęciem

W lutym zdobył się na romantyczny gest i pokazał zdjęcie z żoną, które opatrzył czułym opisem. Fotografia została zrobiona w 2008 roku podczas wycieczki do Chicago, gdy miłość Cezarego i Edyty Pazurów dopiero rozkwitała.