Anna Lewandowska chwali się tarasem. Luksusowy i przytulny? Niekoniecznie, ale trenerka zapowiada zmiany

Anna Lewandowska pokazała taras. Póki co nie wygląda imponująco, ale całość uzupełnić ma zielnik. Może ten doda tej przestrzebni więcej uroku?

Anna Lewandowska coraz chętniej pokazuje kolejne zakamarki swojego eleganckiego domu. Z telefonem w dłoni oprowadzała fanów po przestronnym salonie, który wygląda niczym wyjęty z katalogu, pokazała robiącą wrażenie jadalnię, stylową łazienkę, a także uroczy pokój Klary. Teraz terenerka pochwaliła się tarasem. Ten wymaga jeszcze dopracowania. 

Anna Lewandowska - q&aAnna Lewandowska opowiedziała, jak wyglądały jej zaręczyny. Robert się postarał!

Anna Lewandowska chwali się tarasem

Anna Lewandowska już kiedyś pokazywała kilka ujęć z tarasu. Uwagę zwracały szare kanapy, które dawała wrażenie przytulności. Teraz trenerka zdradziła, jak wygląda część jadalniana tej przestrzeni. Okazuje się, że Lewandowscy na jasnych płytkach postawili długi, czarny i wyglądający na ciężki stół oraz pasujące do niego krzesła. Owszem, zmieści się tu sporo osób, a Anna wiosną i latem może serwować tu obiady. Ta część nie wygląda ani trochę przytulnie. Może zmieni się to, kiedy Lewa stworzy zapowiadany przez siebie zielnik. Na jednym z InstaStories zapowiadała bowiem jego powstanie. 

Czekam na słońce i ruszam z moim "zielnikiem domowym" - napisała na jednym ze zdjęć. 

Taras LewandowskichTaras Lewandowskich Fot. annalewandowskahpba/Instagram

Lewandowska nie zdradziła, jakie zioła posadzi, ale mamy nadzieję, że pochwali się, kiedy rośliny już wyrosną i zazielenią taras. Bo właśnie odrobiny soczystej zieleni tu brakuje. Wydaje się też, że o wiele przytulniej zrobiłoby się, gdyby trenerka rzuciła na krzesła kilka poduch i koce. Klimatu dałby też urocze lampiony. Chyba, że jednak w zamierzeniu taras miał być minimalistyczny?

Robert Lewandowski udziela wywiadu, wtem w kadrze KlaraLewandowski udzielał wywiadu, wtem w kadrze pojawiła się Klara. Zadała mu pytanie

ZOBACZ TEŻ: Prywatna siłownia, przestronny salon i nowoczesne meble. Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy