Blanka Lipińska chwali się urządzonym tarasem. Jest ogromny hamak i lustro. Jak w luksusowym hotelu!

Autorka "365 dni" pokazała na InstaStories swój pokaźnych rozmiarów taras. W przytulnie urządzonej przestrzeni wylegiwał się jej ukochany Baron.

Blanka Lipińska zyskała ogromną popularność, dzięki swojemu książkowemu debiutowi, na podstawie którego nakręcono fabularny film. Produkcja "365 dni", która trafiła na platformę Netfliksa, cieszyła się dużym zainteresowaniem odbiorców i wzbudziła niemałe kontrowersje. Na temat fabuły wypowiedziała się między innymi brytyjska wokalistka Duffy.

Zobacz też: Duffy była porwana i gwałcona. "365 dni" ją zbulwersowało. Napisała list do CEO Netfliksa

Autorka "polskiego Greya" w ekspresowym tempie wypracowała sobie status gwiazdy. Na swoim profilu na Instagramie chętnie wstawia obszerne materiały, w których opowiada o codziennym życiu i swojej relacji z Baronem. Na początku sierpnia para świętowała pół roku związku, a Lipińska z tej okazji pokazała fanom wymowne zdjęcie, pod którym nazwała siebie "romantyczną nastolatką".

Zobacz też: Blanka i Baron świętują pół roku związku na Instagramie. Lipińska zaskoczyła romantycznym wpisem. "Super jest być twoją dziewczyną"

Blanka Lipińska pokazała mieszkanie

Oprócz bogatego życia uczuciowego, Blanka Lipińska uwielbia chwalić się swoim luksusowym mieszkaniem. Lokum jest wynajęte, jednak pisarka w urządzenie wnętrza zainwestowała bardzo dużo czasu i energii. Niedawno pokazywała wizualizację przestrzeni, a szczególną uwagę zwrócił ogromny, trzydziestokilogramowy żyrandol.

Zobacz wideo Blanka Lipińska wykańcza nowe mieszkanie. Jej zasłony są... tanie?

Blanka razem z Baronem spędzili niedzielne popołudnie, wylegując się na tarasie nowego mieszkania. Pisarka pokazała na InstaStories ukochanego, odpoczywającego na hamaku. Nie zapomniała także uwiecznić dużej tarasowej przestrzeni. Widzimy tam okrągłe lustro i białe świece w metalowych świecznikach, poustawianych na matowych kafelkach. Nie zabrakło także pokaźnych rozmiarów monstery oraz poduszek.

Blanka Lipińska, BaronBlanka Lipińska, Baron Instagram.com/blanka_lipinska/

Taras Blanki LipinskiejTaras Blanki Lipinskiej Instagram.com/blanka_lipinska/

Przytulnie urządzony taras Lipińskiej wydaje się idealnym miejscem na południową drzemkę i wieczorną herbatę z przyjaciółmi.