Blanka i Baron świętują pół roku związku na Instagramie. Lipińska zaskoczyła romantycznym wpisem. "Super jest być twoją dziewczyną"

Blanka Lipińska i członek zespołu Afromental Aleksander Baron są już ze sobą od pół roku. Z tej okazji autorka książki "365 dni" podzieliła się wspólnym zdjęciem.

Niewiele osób wierzyło w związek Blanki Lipińskiej i Barona. Gwiazdorska para udowadnia jednak, że są razem szczęśliwi. Przez kilka miesięcy spekulowano, że autorka i muzyk się spotykają, jednak zakochani długo nie chcieli tego komentować. Blanka po raz pierwszy odniosła się do relacji z Baronem w mediach społecznościowych. W połowie marca na instagramowej relacji podzieliła się pierwszym wspólnym zdjęciem i od tego czasu nie obawia się pokazywać partnera. Teraz zakochani mają okazję do świętowania, a celebrytka z tej okazji pochwaliła się wspólnym zdjęciem.

ZOBACZ: Blanka Lipińska odniosła się do podejrzeń, że z okazji urodzin zaręczyła się lub zaszła w ciążę. "Nie rozumiem świata"

Zobacz wideo Podekscytowana Blanka Lipińska relacjonuje wakacje z Baronem

Blanka Lipińska i Baron świętują

Okazuje się, że gwiazdorska para zaczęła być ze sobą od początku lutego. Minęło już pół roku, dlatego para ma okazję do świętowania. Blanka podzieliła się wspólnym zdjęciem, które opatrzyła szczerym wyznaniem na temat stanu zakochania. 

To już pół roku. Tak wiem, jestem romantyczna jak nastolatka i dobrze mi z tym. Tak, liczę miesiące i uwielbiam to. Zdawałam maturę z historii, może to ma jakieś znaczenie. A tak poważnie... Super jest być twoją dziewczyną, Baron - napisała Blanka Lipińska na Instagramie.
 

Autorka nadal ogranicza możliwość komentowania jej postów. Pod publikacją znalazło się kilka komentarzy od zaprzyjaźnionych marek i osób, którzy najczęściej wstawiali emotikon serduszka. 

Baron i Lipińska ostatnio byli na wakacjach w Grecji. Autorka na Instagramie przyznała, że był to hotel tylko dla dorosłych, co rozjuszyło jej fanki