Księżna Kate przeszła poważną operację głowy. Ma kilkucentymetrową bliznę, którą musi zakrywać

Księżna Kate ma na głowie bliznę. Fani rodziny królewskiej od dłuższego czasu spekulowali, czym spowodowane jest znamię na ciele przyszłej królowej. Już wszystko wiadomo.

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej żyją wedle skrupulatnie określonych zasad. Mają wiele przywilejów, obowiązków, a także zakazów, do których ze względu na pełnione funkcje muszą się stosować. Bardzo rzadko komentują plotki na swój temat, równie sporadycznie wypowiadają się na temat stanu swojego zdrowia. Jeszcze niedawno, gdy książę Filip trafił do szpitala, Pałac Buckingham był bardzo oszczędny w informowaniu poddanych o stanie jego zdrowia. Nic więc dziwnego, że fani rodziny królewskiej tak bardzo tym się interesują. Jakiś czas temu spekulowano o bliźnie księżnej Kate.

Księżniczka Charlotte, książę George, książę Louis, książe William, królowa ElżbietaDzieci księżnej Kate i księcia Williama poszły w ślady królowej Elżbiety II

Księżna Kate ma bliznę na głowie

Księżna Kate w przeciwieństwie do Meghan Markle nie wychyla się przed szereg i grzecznie postępuje wedle wytycznych. Mimo że fani dopatrzyli się na jej głowie prawie ośmiocentymetrowej blizny, sama zainteresowana nie odniosła się publicznie do sprawy. Teraz już wiadomo, że znamię jest skutkiem operacji głowy, którą księżna przeszła jeszcze w dzieciństwie, co potwierdził rzecznik prasowy księcia Williama w rozmowie z E! News.

księżna Kate, Gary Goldsmith, Meghan MarkleWuj księżnej Kate stanął w jej obronie. "Jeśli ktoś miał napad złości, to Meghan"

Samo potwierdzenie to za mało dla fanów przyszłej królowej. Chcieli się upewnić, czy ze zdrowiem księżnej Kate na pewno wszystko jest w porządku. Dziennikarze Daily Mail skontaktowali się z lekarzem Johnem Scurrem, który uspokoił fanów.

Naprawdę wątpię, aby był to jakikolwiek poważny stan. Powiedziałbym, że blizna jest wynikiem wady tętniczo-żylnej, która została usunięta - mówił chirurg.
Zobacz wideo Księżna Kate rozmawiała z ocalałymi z Holokaustu

Nie tylko księżna Kate ma bliznę. Książę William również ma znamię w podobnym miejscu, którego nabawił się podczas gry w golfa. Uderzył się wówczas kijem. Co ciekawe, na próżno jest szukać zdjęć, prezentujących bliznę księżnej. Jej fryzjerka doskonale dba o to, aby ją zakryć. Jak się okazuje, bardzo dobrze jej to wychodzi.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!