Roksana Węgiel zmieniła fryzurę na potrzeby "Dance Dance Dance". Stylizacja poważna. Internauta: Celuj w naturalność

Roksana Węgiel opublikowała na Instagramie nowy post. Pochwaliła się, jak będzie wyglądać w jednym z odcinków "Dance Dance Dance". Widać, że szesnastoletnia gwiazda zmienia nieco wizerunek i jest coraz odważniejsza.

Roksana Węgiel odstawiła na bok karierę muzyczną, by spróbować swoich sił w tańcu. W bliżej nieokreślonej przyszłości widzowie będą podziwiać ją w show "Dance Dance Dance", na potrzeby którego przechodzi spore metamorfozy wizerunkowe. Jak wypadła w najnowszej? Internauci są jednogłośni - bomba!

Zobacz wideo Roksana Węgiel zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką. Niektórzy zarzucili jej stronniczość. Co im odpowiedziała?

Roksana Węgiel zmieniła fryzurę na potrzeby "Dance Dance Dance". Fan: Celuj w naturalność

Roxie zyskała popularność na początku 2018 roku, kiedy jako trzynastolatka pojawiła się na castingu do pierwszej edycji "The Voice Kids". Talentem zachwyciła samą Edytę Górniak, która doprowadziła ją do finału. Natolatka go wygrała a jej kariera trwa po dziś dzień. Teraz wystąpi w show "Dance Dance Dance". Roksana wróciła razem z ekipą na plan programu i pochwaliła się nową charakteryzacją (ZOBACZ: TVP przesuwa premierę "Dance Dance Dance" przez koronawirusa. Członek ekipy jest zakażony).

Jak Wasz weekend - dopytywała Roxie w niedzielę na Instagramie.
 

Fani dzielili się z idolką swoimi sposobami na spędzanie wolnej niedzieli. Zdecydowana część internautów przy okazji komplementowała młodą gwiazdę.

Ale pięknie Ci w tych włoskach!
Ślicznotka!
Nie do poznania! Pięknie!

Niektórzy postanowili jednak przestrzec Roksanę, aby jako gwiazda nie decydowała się na różnego rodzaju zabiegi upiększające i być może nie malowała się tak mocno, dając do zrozumienia, że w naturalnej wersji wygląda najlepiej.

Celuj w naturalność! - stwierdził jeden z internautów.

Roksana Węgiel świętuje 16. urodzinyRoksana Węgiel skończyła 16 lat. Była impreza niespodzianka, masa prezentów i tort z diamencikami

Jak myślicie, choreografię do jakiego teledysku zatańczy Roksana?