TVP przesuwa premierę "Dance Dance Dance" przez koronawirusa. Członek ekipy jest zakażony

Prace na planie programu "Dance Dance Dance" zostały wstrzymane. U jednego z członków ekipy wykryto koronawirusa.

Już w piątek, 5 marca miała wystartować trzecia edycja show "Dance Dance Dance", jednak premierowe odcinki pojawią się na antenie w innym, nieznanym jeszcze terminie. W ekipie programu pojawił się przypadek koronawirusa. Z tego powodu nagrania muszą zostać wstrzymane.

Rozenek, Woźniak-StarakFryzury, o których gwiazdy chciałaby zapomnieć. Spójrzcie na koczek Kożuchowskiej

"Dance Dance Dance". Kwarantanna zamiast tańca

Ekipa biorąca udział w realizacji programu "Dance Dance Dance" musiała zostać poddana testom na COVID-19. Jak się okazuje, ktoś otrzymał pozytywny wynik testu, o czym poinformowała produkcja programu w specjalnym oświadczeniu do prasy. Fani programu mogą być jednak spokojni, ponieważ nowe odcinki "Dance Dance Dance" pojawią się jeszcze w wiosennej ramówce. 

Zaplanowana na najbliższy piątek premiera trzeciej edycji tanecznego talent show została przesunięta. Program "Dance Dance Dance" pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polskiej jeszcze w marcu 2021 roku.
Powodem zmiany daty premiery jest stwierdzenie przypadku koronawirusa na planie programu. Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów profilaktyki zdrowotnej w dobie trwającej pandemii wirusa SARS-CoV-2.

Roksana WęgielRoksana Węgiel eksperymentuje z wyglądem. Ten kolor bardzo do niej pasuje

„Dance Dance Dance”. Kto wystąpi? 

Duety, które wystąpią w programie to:

Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy

Olga Łasak i Paweł Cieślak

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak

Damian Kordas i Ola Nowak

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin;

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka

Show poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Zmiany zaszły także w składzie jury. Występy oceniać będą: Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola.

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w "Dance Dance Dance"