Roksana Węgiel eksperymentuje z wyglądem. "Czas na zmiany". Ten kolor bardzo do niej pasuje

Roksana Węgiel udostępniła zdjęcie w dosyć odważnej peruce. Nastolatka poważnie rozważa zmianę wizerunku. To dobry kierunek?

Roksana Węgiel, mimo jej młodego wieku, to prawdziwa gwiazda wśród nastoletnich odbiorców. Drzwi do ogromnej kariery otworzyła jej wygrana w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior. Telewizja Polska skrzętnie wykorzystuje jej wizerunek, a ostatnio nastolatka została zaproszona do programu "Dance Dance Dance". Roxie będzie tańczyć do znanych muzycznych hitów, a na scenie wystąpi w różnorodnych stylizacjach. Pewnie właśnie dlatego na jej profilu pojawiło się nowe zdjęcie w niecodziennej peruce. Węgiel poważnie myśli o zmianach.

Ida Nowakowska, Marzena RogalskaIda Nowakowska komentuje odejście Marzeny Rogalskiej

Zobacz wideo Wieniawa ma rady dla Roxie

Roksana Węgiel eksperymentuje z wyglądem. "Czas na zmiany". Ten kolor bardzo do niej pasuje

Wokalistka udostępniła na Instagramie fotkę, na której pozuje w krótkiej peruce z grzywką w kolorze jasnego fioletu. Z pewnością w takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy. Można by pomyśleć, że chodzi o kolejny artystyczny występ, jednak w opisie zdjęcia Roksana nawiązała do zmian.

Jak Wam się podobam w takim wydaniu? #czasnazmiany - pytała fanów.
 

Internauci zareagowali bardzo pozytywnie. Najbardziej spodobał im się odważny kolor włosów.

Fioletowy kolor najlepszy, wiadomo.
Ale cudna.
W tych włosach wyglądasz mega odjazdowo - pisali.

instagram.com/modrafrelka"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia zmieniła fryzurę

Myślicie, że Roksana Węgiel posłucha głosów swoich fanów i zdecyduje się na drastyczną zmianę? W końcu nie tak dawno młoda gwiazda skończyła 16 lat i pewnie zastanawia się nad zmianą wizerunku. Przypomnijmy, że jej impreza urodzinowa była ogromną niespodzianką, na której wokalistka dostała aż dwa tory i całą masę prezentów. Nie zabrakło także zdjęcia z rodziną.

Więcej o: