Ida Nowakowska komentuje odejście Marzeny Rogalskiej. Odniosła się też do tego, jak odebrali to współpracownicy

Ida Nowakowska skomentowała odejście Marzeny Rogalskiej z TVP. Jako jedna z nielicznych zdradziła, że brakuje jej koleżanki z pracy.

Marzena Rogalska w połowie poprzedniego miesiąca poinformowała, że odchodzi z TVP. Główną przyczyną było to, że stacja nie dołączyła do strajku mediów, do którego doszło 10 lutego. W przeciwieństwie do innych kanałów normalnie emitowano programy, w tym można było zobaczyć kolejny odcinek "Pytania na śniadanie". Prowadziła go właśnie dziennikarka i Tomasz Kammel. Za to, że zgodzili się pojawić na wizji, spadła na nich ostra krytyka.

Tomasz Kammel, Marzena RogalskaMedia protestowały, TVP nadawało. Internauci bezlitośni dla Kammela i Rogalskiej

Ida Nowakowska komentuje odejście Marzeny Rogalskiej

Rogalska od razu została odsunięta od wszystkich projektów, a u boku Kammela pojawiła się nowa koleżanka - Izabella Krzan. Władze stacji są zadowolone z tego, jak sobie poradziła, i postanowiono zaangażować ją na dłużej do prowadzenia śniadaniówki. Także dawni współpracownicy starają się nie komentować decyzji Rogalskiej. Nie pożegnał jej nawet Tomasz Kammel, z którym tworzyła jeden z bardziej lubianych duetów. Teraz jednak do jej odejścia odniosła się Ida Nowakowska.

Nikt się tego nie spodziewał (…). Marzena jest bardzo fajną osobą, którą myślę, że wszyscy bardzo cenili za jej poczucie humoru i profesjonalizm, więc zaskoczenie wielkie - powiedziała w rozmowie z Party.
Zobacz wideo Marzena Rogalska o diecie

Dodała także, że odczuwa nieobecność koleżanki:

Mnie zawsze brakuje wszystkich. Jak ja kogoś poznam i polubię, to zawsze mi brakuje tej osoby. Na szczęście jest tak w tym świecie show-biznesu, że się wszyscy gdzieś tam mijamy i widujemy - dodała.

Marzena Rogalska, Jacek KurskiObojętny Kurski zareagował na odejście Rogalskiej z TVP. Bardzo nieprofesjonalne

Plotek dotarł do informacji, które odpowiadają na pytanie, dlaczego Tomasz Kammel nie pożegnał koleżanki. Pracownik TVP uważa, że "ma za dobre warunki, poprowadzi program z każdym".

Więcej o: