Roksana Węgiel skończyła 16 lat. Była impreza niespodzianka, masa prezentów i tort z diamencikami

Roksana Węgiel dosyć hucznie świętowała swoje szesnaste urodziny. Dostała masę prezentów od wiernych fanów, a także aż dwa torty.

Roksana Węgiel bez wątpienia jest wielką gwiazdą młodego pokolenia. Na naszych oczach wyrasta na młodą kobietę, która z pewnością szykuje się na podbicie rynku muzycznego, może nie tylko w Polsce. Póki co, cieszy się swoim nastoletnim życiem i przyjaciółmi, którzy ją wspierają. Jej bliscy i fani wspólnymi siłami zorganizowali młodej wokalistce imprezę niespodziankę, a w sieci już pojawiła się relacja z tego wydarzenia.

Melania TrumpByła przyjaciółka Melanii Trump miażdży ją w książce. "Wstydzę się, że z nią pracowałam"

Zobacz wideo Julia Wieniawa ma coś do powiedzenia Roksanie Węgiel

Roksana Węgiel skończyła 16 lat. Była impreza niespodzianka, masa prezentów i tort z diamencikami

11 stycznia Roksana Węgiel obchodziła swoje szesnaste urodziny. Na profilu na Instagramie opublikowała kilka fotografii, które zostały wykonane w czasie imprezy. Widzimy na nich nie tylko szczęśliwą solenizantkę, ale również ogromny stos prezentów, które przygotowali dla niej fani. Nie zabrakło także zdjęcia z rodziną, jednak warto się przyjrzeć nie jednemu, a aż dwóm tortom! Pierwszy z nich był cały różowy z ozdobą w kształcie mikrofonu, natomiast kolejny przypominał diamentową płytę, a dookoła miał rozsypane małe diamenciki z cukru.

HAPPY BIRTHDAY TO ME! Moje szesnaste urodziny! Po raz kolejny uświadamiacie mi, że mam najlepszych fanów na świecie! Wraz z Mateuszem Kucharczykiem zorganizowaliście dla mnie wielką niespodziankę! Dostałam masę cudownych prezentów, włożyliście w nie mnóstwo pracy i serca! Dziękuję bardzo, kocham Was, jesteście najlepsi. Dziękuję też moim przyjaciołom za pamięć i świetnie spędzone chwile, love u all. Sprawiliście mi ogromną radość! Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim, każdemu z osobna - pisała podekscytowana.
 

Jakub Rzeźniczak, EwelinaJakub Rzeźniczak podał matkę swojej córki do sądu. "Dba o swój PR" [PLOTEK EXCLUSIVE]

W komentarzach pojawiło się oczywiście mnóstwo życzeń od obserwatorów.

Sto lat, Roxie!
Wszystkiego najlepszego kochana!
Spełniaj marzenia - pisali.

Redakcja Plotka również dołącza się do życzeń!

Więcej o: