Jakub Rzeźniczak podał matkę swojej córki do sądu. "Dba o swój PR" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Atmosfera pomiędzy Jakubem Rzeźniczakiem a Eweliną robi się coraz bardziej napięta. Piłkarz założył matce swojej córki sprawę w sądzie o ochronę dóbr osobistych.

Plotki o "ukrywanym" dziecku Jakuba Rzeźniczaka krążyły w sieci od kilku lat. Piłkarz dopiero pod naciskiem mediów przyznał się do romansu, którego owocem jest kilkuletnia Inez. Fani szybko obliczyli, że matka dziewczynki musiała zajść w ciążę w czasie, kiedy Rzeźniczak był mężem Edyty Zając. Modelka niedługo po wyjściu sprawy na jaw złożyła papiery rozwodowe.

ZOBACZ TEŻ: Mama córki Jakuba Rzeźniczaka ostro o relacji z piłkarzem: Mam już dość. Piłkarz odnosi się do zarzutów [PLOTEK EXCLUSIVE]

Choć w międzyczasie Jakub Rzeźniczak zorganizował kilka sesji zdjęciowych z córką, których efektami ochoczo chwalił się na Instagramie, szybko wyszło na jaw, że urocze obrazki publikowane w mediach społecznościowych niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. 

Matka córki Rzeźniczaka dała upust emocjom na InstaStories, w których wyjawiła, że Jakub Rzeźniczak nie tylko nie wywiązuje się z obowiązku alimentacyjnego, ale i kompletnie nie interesuje się córką. Z jej wypowiedzi wynika, że piłkarz ani razu przez te wszystkie lata nie spędził świąt z córką. 

Informacja, którą podaliśmy jako pierwsi, że Jakub Rzeźniczek i jego nowa partnerka Magdalena Stępień spodziewają się dziecka, dodatkowo zaogniła konflikt pomiędzy piłkarzem a matką jego córki. Wszystko z powodu sposobu przekazania informacji. 

CZYTAJ TEŻ: Mama dziecka Jakuba Rzeźniczaka komentuje ciążę Magdy: Szkoda, że zapomina, że ma już córkę [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jakub Rzeźniczak pozywa matkę swojego dziecka. Chodzi o ochronę dóbr osobistych

Okazuje się, że Jakub Rzeźniczak nie zamierza odnosić się do słów ekspartnerki, a zamiast tego postanowił "zamknąć jej usta" Jak donosi nasze źródło, piłkarz założył sprawę w sądzie matce swojego dziecka:

Jakub podjął decyzję o założeniu Ewelinie sprawy w sądzie ws. ochrony dóbr osobistych. Wniósł również o zabezpieczenie w postaci zakazu wypowiadania się na ich temat, ale sąd odrzucił ten wniosek. Teraz zrobi wszystko, by naprawić nadszarpnięty wizerunek. Dba o swój PR - zdradza nasz informator.

Skontaktowaliśmy się z Jakubem Rzeźniczakiem w celu potwierdzenia tych informacji: 

Ja już tego nie komentuję i nie mam nic do powiedzenia. Nie obserwuję już Eweliny. Nie wiem, czy jeszcze coś wrzuca na Instagram, czy nie - powiedział w rozmowie z Plotkiem.

Zapytaliśmy także Ewelinę, czy faktycznie sprawa trafiła do sądu. Otrzymaliśmy krótką odpowiedź:

Tak. Na razie to mój jedyny komentarz w tej sprawie. Za kilka dni wydam oświadczenie.

Myślicie, że Jakub i Ewelina jeszcze znajdą nić porozumienia?

Więcej o: