Wpadka "Super Expressu". Tabloid pomylił rapera Sokoła ze sprawcą napadu na księdza

W jednym z ostatnich wydań tabloidu "Super Express" pojawił się polski raper Sokół. Mężczyzna został obsadzony w dość osobliwej roli - niedoszłego mordercy księdza...

W jednym z wydań tabloidu "Super Express" pojawił się artykuł o sensacyjnym tytule "Chciał zabić księdza". W jego treści czytamy o postaci Adama O. (24 lata), który miał odwiedzić księdza na plebanii, by ustalić datę ślubu. Kiedy duchowny odmówił mu ze względu na późną porę, ten miał wyciągnąć nóż i grozić księdzu śmiercią. Jeśli brać pod uwagę tabloidowe standardy, nie byłoby w tekście nic zaskakującego, gdyby nie zamieszczone przy historii zdjęcie rzekomego winowajcy. To nawet nie był on.

Zobacz wideo "Quebonafide: Romantic Psycho Film" - dokument o polskim raperze [ZWIASTUN]

Maryla RodowiczZanzibar? Tulum? Nie dla Maryli Rodowicz. "Raj się szybko zamienił w piekło"

Raper Sokół jako niedoszły morderca księdza. Wpadka "Super Expressu"

W artykule "Super Expressu" czytamy:

Tak mu się spieszyło do ożenku? Adam O. z Orzysza (woj. warmińsko-mazurskie) przyszedł wieczorem na plebanię, by ustalić datę ślubu. Ksiądz odmówił mu z uwagi na późną porę. Rozwścieczyło to przyszłego pana młodego. Wyciągnął nóż, groził duchownemu śmiercią! W końcu zwiał, ale policjanci złapali go z narzędziem niedoszłej zbrodni w ręku.

Wesoła twórczość papierowego wydania "Super Expressu" okraszona została zdjęciem rapera Sokoła, a konkretniej kadrem z teledysku WWO "Nie bój się zmiany", na którym go widać. Pomyłka została wytknięta przez użytkowników mediów społecznościowych. W jednym ze wpisów na Twitterze czytamy:

Stare zdjęcie Sokoła z teledysku WWO wykorzystane w "Super Expressie" z podpisem, że jest to nie Sokół, a jakiś Adam O., który chciał zabić księdza

Piers Morgan, Meghan MarkleMorgan czuje nie tylko zawodową niechęć do Meghan. Było tam coś więcej

Jak na razie raper i tabloid nie odnieśli się do sytuacji. 

Sokół jest polskim raperem i współzałożycielem niedziałającej już grupy WWO. Na polskiej scenie muzycznej obecny jest już od niemal dwóch dekad. Znany jest z takich utworów jak "W aucie" czy "Uderz w puchara". Mężczyzna nazywany jest również "polskim Wu-Tang Clanem".