Edyta Górniak oceniła wybór piosenki na Eurowizję 2021. "Nie jest w moim stylu". Zdradziła, co myśli o Rafale Brzozowskim

Edyta Górniak oceniła piosenkę, która zostanie zaprezentowała przez polskiego artystę podczas Eurowizji 2021. Myślicie, że diwie się spodobała? "Nie jest w moim stylu" - skwitowała.

Choć Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami, to stacja TVP wciąż nie ogłosiła, kto oficjalnie będzie reprezentować nasz kraj w tym roku. Jak dowiedziała się redakcja Plotka, rozważana jest kandydatura Rafała Brzozowskiego. Wybór postanowiła więc skomentować diwa polskiej sceny muzycznej, Edyta Górniak.

Zobacz wideo Czy Edyta Górniak za bardzo odleciała? "Czuję dobro z jej strony"

Edyta Górniak oceniła piosenkę na Eurowizję 2021

Nieoficjalnie mówi się, że Polskę w Rotterdamie reprezentować ma Rafał Brzozowski z nowym utworem. Piosenkę przesłuchała i oceniła sama Edyta Górniak, która przed laty sama startowała w tym konkursie. W rozmowie z portalem Jastrząb Post zdradziła, co myśli o skocznej piosence.  

Tak, słyszałam utwór, który ma w tym roku reprezentować Polskę na festiwalu Eurowizji. Nie jest to co prawda utwór w moim stylu, ale jest bardzo komercyjny i może się spodobać - powiedziała redakcji.

Księżna KateKsiężna Kate przekazała Meghan Markle sekretną wiadomość przy pomocy kolczyków

Diwa skomentowała także propozycje wyboru Rafała Brzozowskiego. Jej zdaniem to całkiem dobry pomysł i trzyma za niego kciuki. 

Słyszałam także, że reprezentantem tegorocznym jest Rafał Brzozowski. Jeśli to prawda, będę trzymała za niego kciuki. Jest to jedna z najmilszych osób w rodzimym show-biznesie, bardzo życzliwa i z bardzo wysoką kulturą osobistą - powiedziała.

Meghan Markle ; Piers MorganMeghan Markle zareagowała na obraźliwe słowa Piersa Morgana. Złożyła skargę

Fani Eurowizji mieli jednak nieco inne zdanie. Są zdziwieni takim niespodziewanym obrotem sprawy i zadają jedno pytanie: Gdzie eliminacje?

Warto wspomnieć, że prezenter/muzyk jest znany m.in. z hitu "Tak blisko". Obecnie jest prowadzącym "Jaka to melodia?", a co jakiś czas możemy go zobaczyć w innych programach. Na początku prowadził również odświeżone po latach "Koło fortuny", ale później jego rolę przejął Norbi.

A Wy jesteście zadowoleni z takiego reprezentanta?