Złote Globy 2021. Kiedy odbędzie się gala? W tym roku czeka nas dużo zmian

Złote Globy 2021 odbędą się nieco później niż w ubiegłym roku. Kiedy będzie można obejrzeć galę? Dla mieszkańców Polski będzie to duże przedswięwzięcie, bowiem dla nas gala rozpocznie się w środku nocy.

Złote Globy są jednym z najważniejszych wydarzeń w światowej kinematografii. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa odbędą się nieco później - obejrzymy je dopiero 28 lutego. Galę poprowadzą Tina Fey i Amy Poehler. Po raz pierwszy w historii uroczystość odbędzie się w dwóch miejscach jednocześnie. Tina Fey będzie w nowojorskim Rockefeller Center, a Amy Poehler w Beverly Hilton Hotel w Los Angeles.

Zobacz wideo Gwiazdy "The Crown" zdradzają kulisy produkcji

Złote Globy 2021 - kiedy, o której godzinie i gdzie się odbędą?

Złote Globy 2021 odbędą się już w najbliższą niedzielę. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 20:00 czasu wschodniego i 17:00 czasu pacyficznego. Oznacza to, że gala zacznie się o drugiej w nocy czasu polskiego.

Choć do wydarzenia zostało zaledwie kilka godzin, wiele rzeczy nadal jest niejasnych. Na ten moment nie wiadomo, jak dokładnie będzie wyglądała samo wręczanie nagród. Nie jest jasne także, czy gwiazdy odbiorą statuetki osobiście, czy wszystko odbędzie się wirtualnie - najpewniej część gwiazd przybędzie do miejsc wręczenia nagród, zaś pozostali połączą się z widzami zdalnie.

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz zaręczył się? Jego wybranką ma być uczestniczka "Top Model"

Podobnie jest z emisją samej ceremonii. Gala Złotych Globów jak zawsze będzie emitowana na żywo w telewizji NBC i na stronie internetowej stacji. Natomiast nieznane są szczegóły, które dokładnie serwisy internetowe wykupiły dostęp do wydarzenia. Prawdopodobnie będzie można obejrzeć galę w płatnej wersji serwisu YouTube TV, czyli będzie dostępna także w Polsce.

Złote Globy 2021 - przewidywania

Zdecydowanie tegoroczną galę w większości zdominowały filmy i seriale Netflixa oraz kilka od HBO. Na szczególną uwagę zasługują "Ozark", "The Crown", "Proces siódemki z Chicago", "Wielka", "Schitt’s Creek" oraz "Gambit królowej". Prawdopodobnie to właśnie ten ostatni tytuł zdobędzie więcej niż jedną nagrodę, niezależnie od tego, że to "The Crown" zdobyło najwięcej, bo aż sześć, nominacji. 

Złote Globy 2021. Znamy nominowanych!Złote Globy 2021. Znamy listę nominowanych. Kto powalczy o statuetkę?