Jennifer Aniston ma problem z rzuceniem alkoholu dla Brada? "Tęskni za martini pod koniec ciężkiego dnia"

Jennifer Aniston jest tą z gwiazd, o której najczęściej rozpisują się zachodnie tabloidy. Po plotkach o powrocie do Brada Pitta, gazety donoszą o rzekomym problemie alkoholowym aktorki.

O Jennifer Aniston zrobiło się znów głośno. Amerykański tygodnik "Globe" donosi o "problemie" aktorki z alkoholem. Wszystkiemu winne ma być dostosowanie się do trzeźwości... Brada Pitta, który - tak, dobrze czytacie - na nowo związał się z aktorką. Zanim spytamy, który to już raz Brad miał wrócić do Jen, spójrzmy, co w Stanach Zjednoczonych mówi się o jej "problemie alkoholowym".

"Globe": Jennifer Aniston i Brad Pitt nie mogą się dogadać przez... alkohol

Tą informacją miał podzielić się z reporterami anonimowy informator. Temat wypłynął po rzekomej sprzeczce Aniston z Bradem Pittem. Media wciąż łączą ich razem. Gazeta informuje, że między aktorami doszło do słownej przepychanki. Tabloidy rozpisują się o tym, że para nie zdecydowała się pokazać publicznie razem, ponieważ gwiazdorowi przeszkadza picie przez Jennifer dużych ilości wina. Brad Pitt miał postawić ultimatum.

To jej nie pasowało. Była szczęśliwa, gdy mogła wspierać trzeźwość Brada, ale lubi spędzać wieczory na mieście, na imprezach i nie sądziła, że Pitt ma prawo wrócić do jej życia i dyktować jej warunki - komentuje anonimowy informator na łamach "Globe".

Jennifer AnistonSekret urody i pięknej sylwetki Jennifer Aniston? Prosty poranny nawyk

Amerykańskie media wciąż podsycają doniesienia o problemach Jennifer Aniston z alkoholem. Plotki na ten temat publikował również magazyn "Star". Portal Radar Online także powołuje się na poufnego informatora i twierdzi, że aktorka jest ponownie zakochana w Bradzie.

Jennifer Aniston jest pod tak wielkim wrażeniem Brada Pitta, że jest teraz trzeźwa. Jest skłonna rozważyć rezygnację z alkoholu. Jen i wielu jej przyjaciół było sceptycznych, ale teraz, gdy doświadczyli trzeźwości Brada na żywo, do Jen dotarła twarda prawda: musi zrezygnować z alkoholu, jeśli ma mieć jakąkolwiek nadzieję na ożywienie ich związku - czytamy w Radar Online.
 

Ale to nie koniec "rewelacji". Okazuje się, że Jen ma problem z odstawieniem alkoholu do zera, bowiem jest to element nieodłącznie związany z jej życiem:

O wiele łatwiej to powiedzieć niż zrobić, ponieważ alkohol to duża część jej codziennego życia, a ona tęskni za tym martini pod koniec ciężkiego dnia - czytamy.

Brad Pitt i Jennifer Aniston za kulisami rozdania nagród SAGJennifer Aniston nie potrzebuje już byłego męża, by o niej mówiono

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu (!) razem?

Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt rzeczywiście próbują ułożyć sobie życie razem? Na razie nie dają powodów, by tak sądzić. Nie pokazują się publicznie w swoim towarzystwie. Mimo że ich małżeństwo zakończyło się rozwodem w 2005 roku, media nadal mają nadzieję na to, że aktorzy do siebie wrócą i usilnie próbują to udowadniać. Wystarczyła chwila wzajemnej życzliwości Brada i Jennifer na gali Oscarów, aby rozbudzić plotki o dawnym związku.

Zobacz wideo Jennifer Aniston na Instagramie
Więcej o: