Aneta Kręglicka wypoczywa w Szwajcarii z synem i jego dziewczyną. Pokazała romantyczne ujęcia pary

Aneta Kręglicka pochwaliła się, jak spędza wolny czas w gronie rodzinnym. Na profilu modelki nie brakuje ujęć z wczasów w Szwajcarii.

Aneta Kręglicka od kilku dni jest na wakacjach w Alpach. Od tego czasu na jej profilu pojawiło się kilkanaście zdjęć. Widać, że w rodzinnym gronie znalazła się także dziewczyna jej syna, 21-letniego Alka. 

Aneta Kręglicka pokazała zdjęcia z synem 

Aneta Kręglicka wykorzystała moment. Odkąd rząd zdecydował, że 12 lutego stoki zostaną otwarte, nie brakuje chętnych, wybierających się na wczasy w Polsce. Nowością nie jest jednak możliwość wyjazdu za granicę, z której celebryci z chęcią korzystają. Modelka również pokusiła się na takie wakacje. Od kilku dni na jej profilu na Instagramie widać, że wypoczywa w gronie rodzinnym. 

Family Holiday. Andermatt Gemsstock, super góra, dosyć wymagająca, szczególnie czarna. Fajne miejsce na Freeride. Na jednym z moich zdjęć widać, jak ktoś wspina się, aby zaraz poza trasą ruszyć w dół. Nieźle! Trafiliśmy na piękną pogodę, więc mamy dużą radochę. Miasteczko też cute - tak Aneta podpisała wszystkie zdjęcia ze Szwajcarii.
 

Jest z nią 21-letni syn Aleksander i jego dziewczyna. Najwyraźniej Kręglicka przychylnie podchodzi do związku chłopaka, bowiem jedno ze zdjęć na jej koncie to właśnie romantyczne ujęcie trzymającej się za ręce pary.

 

Mimo że na fotkach z gór nie widać twarzy syna Kręglickiej, na jej profilu dopatrzyliśmy się zdjęć z października ubiegłego roku. Aneta pokazała tam uroczy kadr Alka i jej mamy. Widać, że chłopak jest bardzo podobny do rodzicielki, co zresztą nie uszło uwadze jej fanów.

 

Faktycznie podobni?

Zobacz też: Aneta Kręglicka opowiedziała o swojej diecie. "Nigdy nie miałam problemów z wagą, a naprawdę nie jem mało"

Zobacz wideo Marina zobaczyła paparazzo. Przejęta opowiada: Czuję się jak na czerwonym dywanie
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.