Aneta Kręglicka wypoczywa w Szwajcarii z synem i jego dziewczyną. Pokazała romantyczne ujęcia pary

Aneta Kręglicka pochwaliła się, jak spędza wolny czas w gronie rodzinnym. Na profilu modelki nie brakuje ujęć z wczasów w Szwajcarii.

Aneta Kręglicka od kilku dni jest na wakacjach w Alpach. Od tego czasu na jej profilu pojawiło się kilkanaście zdjęć. Widać, że w rodzinnym gronie znalazła się także dziewczyna jej syna, 21-letniego Alka. 

Aneta Kręglicka pokazała zdjęcia z synem 

Aneta Kręglicka wykorzystała moment. Odkąd rząd zdecydował, że 12 lutego stoki zostaną otwarte, nie brakuje chętnych, wybierających się na wczasy w Polsce. Nowością nie jest jednak możliwość wyjazdu za granicę, z której celebryci z chęcią korzystają. Modelka również pokusiła się na takie wakacje. Od kilku dni na jej profilu na Instagramie widać, że wypoczywa w gronie rodzinnym. 

Fryzury odmładzające po 60. Modne cięcia, dzięki którym ekspresowo odejmiesz sobie latFryzury odmładzające po 60. Modne cięcia, dzięki którym ekspresowo odejmiesz sobie lat

Family Holiday. Andermatt Gemsstock, super góra, dosyć wymagająca, szczególnie czarna. Fajne miejsce na Freeride. Na jednym z moich zdjęć widać, jak ktoś wspina się, aby zaraz poza trasą ruszyć w dół. Nieźle! Trafiliśmy na piękną pogodę, więc mamy dużą radochę. Miasteczko też cute - tak Aneta podpisała wszystkie zdjęcia ze Szwajcarii.
 

Jest z nią 21-letni syn Aleksander i jego dziewczyna. Najwyraźniej Kręglicka przychylnie podchodzi do związku chłopaka, bowiem jedno ze zdjęć na jej koncie to właśnie romantyczne ujęcie trzymającej się za ręce pary.

 

Mimo że na fotkach z gór nie widać twarzy syna Kręglickiej, na jej profilu dopatrzyliśmy się zdjęć z października ubiegłego roku. Aneta pokazała tam uroczy kadr Alka i jej mamy. Widać, że chłopak jest bardzo podobny do rodzicielki, co zresztą nie uszło uwadze jej fanów.

Aneta KręglickaAneta Kręglicka pokazała zdjęcia syna, męża oraz mamy. "Piękna rodzina"

 

Faktycznie podobni?

Zobacz też: Aneta Kręglicka opowiedziała o swojej diecie. "Nigdy nie miałam problemów z wagą, a naprawdę nie jem mało"

Zobacz wideo Marina zobaczyła paparazzo. Przejęta opowiada: Czuję się jak na czerwonym dywanie
Więcej o: