Joanna Moro gratuluje Agustinowi Egurroli współpracy z TVP. Do nagrania dodała mocny komentarz

Joanna Moro wstawiła na InstaStories filmik, na którym gratuluje Agustinowi Egurroli zasiadania w jury "Dance Dance Dance". Aktorka zamieściła przy filmiku słowa skierowane do osób krytykujących decyzję choreografa. Relację Moro udostępnił także nowy juror show Telewizji Polskiej.

Agustin Egurrola zasiądzie w jury nowej edycji programu "Dance Dance Dance". Jego decyzja dotycząca współpracy z TVP spotkała się z krytycznym odbiorem. Gorzkich słów nie szczędzili między innymi Kinga Rusin i Michał Piróg, którzy mieli okazję współpracować z choreografem na planie programu "You Can Dance". Okazuje się, że również znalazły się osoby publiczne, które pogratulowały Egurroli kolejnego zawodowego wyzwania.

Ida Nowakowska przeszła metamorfozę. Rozjaśniła włosy. Fani nie mogą wyjść z zachwytuIda Nowakowska przeszła metamorfozę. Rozjaśniła włosy. Fani nie mogą wyjść z zachwytu

Joanna Moro gratuluje Agustinowi Egurroli zasiadania w jury "Dance Dance Dance"

Na InstaStories choreografa pojawił się krótki filmik, który zamieściła na swoim profilu Joanna Moro. Aktorka na nagraniu gratuluje Egurroli posady jurora w show TVP:

Agustin, gratulację. Widziałam "Pytanie na śniadanie". No super – powiedziała Moro, która następnie uściskała choreografa.

Szczęśliwy 52-latek odpowiedział swojej koleżance:

Zobaczymy, co się będzie działo.

Joanna Moro opatrzyła udostępniony przez siebie materiał krótkim opisem:

Ten filmik został nagrany przed tą całą medialną lawiną życzliwych kolegów - czytamy w jej relacji.
Zobacz wideo Joanna Moro gratuluje Agustinowi Egurroli

Aktorka zdobyła popularność dzięki roli Anny German w serialu pod tym samym tytułem, emitowanym przez TVP w 2012 roku. Moro bardzo aktywnie prowadzi swój instagramowy profil, na którym chętnie publikuje zdjęcia swoich dzieci, a od czasu do czasu chwali się okraszonymi humorem fotografiami. Pokazywała już między innymi selfie z brudnymi naczyniami w zlewie.

Zobacz też: Joanna Moro wrzuciła na Instagram selfie z brudnymi naczyniami w zlewie. Nie wszystkim przypadło do gustu. "Bez przesady"

Agustin Egurrola jak na razie oficjalnie nie odniósł się do fali krytyki, która na niego spadła. Jedynie zamieścił na Instagramie wymowny cytat Agnieszki Osieckiej:

Myślałam, że zawsze będziemy młodzi, że świat poczeka. Nic nie poczekało. Nie odkładajcie na później piosenek, egzaminów, dentysty, a przede wszystkim nie odkładajcie na później miłości.

Agustin EgurrolaAgustin Egurrola komentuje swoje przejście do TVP? Zamieścił wymowny wpis

W opisie fotografii zamieścił jedynie trzy słowa: nic nie poczeka.

Więcej o: