Joanna Moro wrzuciła na Instagram selfie z brudnymi naczyniami w zlewie. Nie wszystkim przypadło do gustu. "Bez przesady"

Znaleźli się jednak i tacy internauci, którzy uznali bałagan w kuchni Joanny Moro za jej atut. "Uwielbiam panią za autentyczność". A Wy co o tym myślicie?

Joanna Moro na początku roku powitała na świecie trzecie dziecko. Od tego momentu na jej profilu na Instagramie można znaleźć mnóstwo treści związanych z macierzyństwem. Nie wszystkie publikacje jednak spotykają się ze zrozumieniem internautów. Ostatnio burzę w sieci wywołała jej sesja zdjęciowa z córeczką. Fanom nie spodobało się, że Joanna i kilkumiesięczne Ewa pozują nago.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Moro pozuje nago z córką. Internauci są bezlitośni: Jak można występować z dzieckiem w ten sposób

Joanna Moro pokazała bałagan w kuchni. Zdania fanów są podzielone

We wtorek na instagramowym profilu Joanny Moro pojawiło się kolejne kontrowersyjne zdjęcie. Aktorka opublikowała selfie, które zrobiła na tle brudnych naczyń w zlewie:

Selfie z bałaganem - wywołało wczoraj mnostwo pozytywnych opinii ! No to wrzucam na walla. Niech Wam będzie miło. A ja leniwie ubieram się, przeciągam i zaczynam ten wspaniały dżdżysty, zimny, pochmurny, szary dzień! Razem damy rade. Poproszę tutaj o wzajemną adorację pod postem, że damy radę, kto jak nie my, że już za parę dni wyjdzie słońce, że w sumie cieszmy się, że jesteśmy w domu, a nie na dworze i że sprzątanie jest przecież super! Wczoraj i przedwczoraj po prostu było gotowanie, a jak jest gotowanie, to są gary. Miłego dnia nam wszystkim mimo przeciwności - czytamy pod zdjęciem.

Niestety i ta publikacja podzieliła internautów. Nie wszystkim spodobała się spontaniczność i szczerość gwiazdy:

Czy to jest powód, żeby się chwalić?
Ja rozumiem małe dziecko, brak czasu, ale bez przesady... - piszą obserwatorzy aktorki w komentarzach.

Znaleźli się jednak i tacy internauci, którzy stanęli w obronie Joanny Moro:

Szanuję Cię za to, że nie jesteś "sztuczna i z insta filtrem". Jesteś po prostu fajna kobietką i mamą.
Uwielbiam panią za autentyczność. Każda matka czasem ma bałagan - czytamy.

A Wy co o tym myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

CZYTAJ TEŻ: Joanna Moro karmi piersią na Instagramie, a złośliwi komentują: Czy to konto jest od chwalenia się dzieckiem? Zareagowała