Agustin Egurrola komentuje swoje przejście do TVP? Zamieścił wymowny wpis. "Nic nie poczeka"

Agustin Egurrola dotąd nie wydał oficjalnego oświadczenia na temat swojego przejścia do TVP. Na jego Instagramie pojawił się jednak cytat z twórczości Agnieszki Osieckiej, który może być traktowany jak komentarz choreografa.

Agustin Egurrola oficjalnie został ogłoszony nowym jurorem "Dance Dance Dance Dance". Jak dowiedzieliśmy się od naszego informatora ze stacji TVN, choreograf nie zachował się lojalnie wobec TVN-u, bo nie poinformował nikogo z szefostwa odpowiednio wcześnie o swoich planach. Tym samym spalił za sobą mosty.

Agustin EgurrolaTVN zniesmaczony zachowaniem Egurroli. "TVP zapłaciło mu większe pieniądze"

Choreografowi dostało się też od kolegów ze stacji - o jego przejściu do telewizji Jacka Kurskiego niezbyt przyjemnie pisała Kinga Rusin i Michał Piróg. Za to TVP piała z zachwytu nad choreografem. W głównym paśmie wiadomości okrzyknięto go "wizjonerem tańca". Jak na to wszystko zareagował sam zainteresowany?

Zobacz wideo Joanna Jedrzejczyk zachwyca się pracą u boku Agustina Egurroli

Agustin Egurrola publikuje enigmatyczny wpis

Wydawać by się mogło, że Agustin Egurrola nabrał wody w usta. Nie wydał żadnego publicznego oświadczenia w sprawie swojego przejścia z TVN do TVP, albo jak woli Telewizja Polska w sprawie "artystycznego transferu roku". Egurrola jest jednak aktywny w mediach społecznościowych, a internauci bardzo uważnie obserwują jego najnowsze posty. Ich uwadze nie umknął więc również ten najnowszy, w którym choreograf przytacza słowa Agnieszki Osieckiej: 

Myślałam, że zawsze będziemy młodzi, że świat poczeka. Nic nie poczekało. Nie odkładajcie na później piosenek, egzaminów, dentysty, a przede wszystkim nie odkładajcie na później miłości.

Uwagę zawraca jednak nie sama grafika, ale trzy słowa, które Egurrola wybrał z sentencji: Nic nie poczeka...

 

Jest zwiastun nowego kanału TVP Kobieta. 'Czyli jak być perfekcyjną kurą domową i niewolnicą męża'Jest zwiastun nowego kanału TVP Kobieta. "Czyli jak być perfekcyjną kurą domową i niewolnicą męża"

Co chciał osiągnąć Egurrola publikując sentymentalny wpis? Trudno orzec. Wydaje się jednak, że choreograf nie chce tracić czasu i zdaje sobie sprawę z jego szybkiego upływu. Może chciał przekazać swoim fanom, że nie chciał marnować dłużej czasu w TVN? Kto wie? Fani prawdopodobnie odebrali publikację Agustina podobnie, bo w komentarzach pisali:

Tak jest... robić swoje i korzystać. 
Jakie to piękne, a Kingą [Rusin - przyp. red],  proszę się nie martwić. 

Myślicie, że choreograf w końcu zdobędzie się na mniej enigmatyczny wpis i opowie o kulisach swojego przejścia do telewizji Jacka Kurskiego?