Joanna Jędrzejczyk wita Agustina Egurrolę na pokładzie TVP: Mistrzunio, jaram się na współpracę

Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola razem ocenią uczestników programu TVP. Bokserka na Instagramie wyraziła zachwyt związany z możliwością pracy u jego boku. Będą jurorami w "Dance Dance Dance".

Od wtorku głośno jest na temat dwóch spraw związanych z TVP - odejściem Marzeny Rogalskiej i zasilenia ekipy "Dance Dance Dance" przez Agustina Egurrolę. Obok niego w jury zasiądzie także Joanna Jędrzejczyk, która zachwycała się na Instagramie tym, że miała okazję porozmawiać z tanecznym ekspertem.

Joanna Jędrzejczyk o Agustinie Egurroli 

W tym tygodniu oficjalnie poznaliśmy skład jurorski najnowszej, trzeciej edycji "Dance Dance Dance". Po nagłym zwolnieniu Anny Muchy z TVP nie wiadomo było, kto zasiądzie na fotelu. Teraz wszystko stało się jasne - do ekipy zasilanej przez Idę Nowakowską dołączyła Joanna Jędrzejczyk, która nie może uporać się z hejtem związanym z rozpoczęciem pracy w państwowej stacji.

O wiele gorzej jest w przypadku Agustina Egurroli, dotychczas działającego pod skrzydłami TVN. Nikt nie spodziewał się, że dokona takiego transferu. Od rana koledzy i znane osoby wypowiadają się w kwestii decyzji choreografa. Na szczęście - otrzymał wsparcie od równie mocno krytykowanej koleżanki, Joanny Jędrzejczyk. Bokserka nie ukrywa, że jest zachwycona możliwością poznania Egurroli bliżej.

Że Ida jest bomba to każdy wie, ale z Agustinem tak naprawdę pierwszy raz się spotkaliśmy, poznaliśmy, pogadaliśmy. Po prostu to był szacun i zaszczyt ciebie poznać. Mistrzunio, jaram się na współpracę. Jesteś top - powiedziała Jędrzejczyk.

Dotychczas choreograf nie zabrał głosu w sprawie dotyczącej nowej pracy w TVP. Ciekawe, czy po fali krytyki, która na niego spłynęła będzie równie entuzjastycznie wypowiadał się o nowym zawodowym wyzwaniu w rządowej stacji. Mamy nadzieję, że Agustin Egurrola wkrótce odpowie na słowa negatywnie nastawionych do niego kolegów z branży, m.in. Kingi Rusin i Michała Piróga

Zobacz też: Joanna Jędrzejczyk ogłasza, że będzie jurorką w show TVP! Później pisze: "Stop manipulacjom mediów". Fani: Sprzeczny post

Zobacz wideo Joanna Jedrzejczyk zachwyca się pracą u boku Agustina Egurroli
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.