TVP zerwała współpracę z Anną Muchą! "Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji"

Anna Mucha poinformowała na swoim instagramowym profilu, że decyzją zarządu TVP jej przygoda z programem "Dance Dance Dance" zakończyła się. "Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda" - przyznała gwiazda.

Anna Mucha od lat współpracuje z TVP. Ogromną popularność przyniosła jej rola Magdy w serialu "M jak miłość", w której postać wciela się od 2003 roku. W 2020 roku zasiadała w jury programu "Dance Dance Dance", emitowanego na antenie stacji TVP2. Niestety, aktorka poinformowała na swoim Instagramie, że nie zobaczymy jej w kolejnej edycji tanecznego show. Telewizja Polska zerwała z nią współpracę:

Przerwana lekcja jurorowania. Program "Dance Dance Dance" to wspaniały i trudny format. Bycie jurorem to nie tylko zaszczyt, ale i frajda. Ostatecznie nic nie smakuje tak dobrze, jak zarabianie pieniędzy na mówieniu kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli. Zwłaszcza, jak gorzej to znoszą. Nic dziwnego, ze ludzie chcieli to oglądać. Niestety, właśnie dowiedziałam się, że decyzją "zarządu TVP" moja przygoda z tym programem została przerwana - zaczęła swój wpis.

TVP zerwała współpracę z Anną Muchą. Aktorka nie pojawi się w jury "Dance Dance Dance"

Aktorka i była jurorka podziękowała produkcji programu, pozostałym jurorom i osobom, które ją wspierały:

Dziękuję tym, którzy we mnie uwierzyli i zaufali. Dziękuję dobrym duchom i ludziom z TVP. Dziękuję produkcji i moim wspaniałym kolegom - Idzie i Robertowi - za ciepłe i otwarte przyjęcie mnie do swego grona. Dzięki wam czułam się "na swoim miejscu". Dziękuję. Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda.
 

Warto przypomnieć, że Anna Mucha wspierała Strajk kobiet i uczestniczyła w protestach na warszawskich ulicach. Być może poglądy przyczyniły się do zakończenia współpracy z gwiazdą.

Zobacz też: Anna Mucha apeluje do protestujących, aby nie niszczyli Warszawy. "Jesteśmy w lekkiej du*ie. Szanujmy to, co mamy"

Skontaktowaliśmy się z aktorką i zapytaliśmy o to, czy podejrzewa, kto zastąpi ją na krześle jurorskim. Odpowiedziała ironicznie:

Stawiam na Jarka Jakimowicza.

Myślicie, że faktycznie Jakimowicz stanie się naczelnym specjalistą od tańca w TVP?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.