"Dance, dance, dance". Wiemy, kogo jeszcze nie zobaczymy w jury! Tymczasem Mucha "typuje" swojego następcę [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jak donosi nasze źródło "czystki" w "Dance, dance, dance" dotknęły nie tylko Annę Muchę, ale również innego jurora. Nie wiadomo jednak, kto ich zastąpi.

Telewizja Polska przeprowadza ogromne zmiany w swoich programach. Niedawno byliśmy świadkami przetasowań w "Pytanie na Śniadanie" czy "Jaka to melodia?", a teraz możemy obserwować "czystki" w "Dance, dance, dance". Posadę prowadzących stracili Tomasz Kammel i Macademian Girl, a z fotelem jurora pożegnała się Anna Mucha. I jak się okazuje, nie tylko ona.

Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez PereaTomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea nie poprowadzą już "Dance Dance Dance"! Wiemy, kto ich zastąpi

"Dance, dance, dance". Zabraknie nie tylko Anny Muchy

W poniedziałek Anna Mucha, która z TVP związana jest od 2003 roku, poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Telewizja Polska zrezygnowała z jej udziału w programie "Dance, dance, dance", gdzie zajmowała fotel jurora. Aktorka przyznaje, że nie spodziewała się tej decyzji:

Niestety, właśnie dowiedziałam się, że decyzją "zarządu TVP" moja przygoda z tym programem została przerwana - czytamy w obszernym wpisie, który zamieściła.

CZYTAJ TEŻ: TVP zerwała współpracę z Anną Muchą! "Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji"

W rozmowie z Plotkiem Anna Mucha wytypowała swojego następcę i wbiła szpilę gwieździe TVP: 

Stawiam na Jarka Jakimowicza - powiedziała z przekąsem.

Jak donosi nasze źródło, nie tylko Anny Muchy zabraknie w obsadzie jury najnowszej edycji:

W najnowszej edycji "Dance, dance, dance" nie zobaczymy Roberta Kupisza. Producenci znaleźli już dla niego zastępstwo, ale wciąż to wszystko jest owiane tajemnicą - mówi w rozmowie z nami osoba z produkcji show.

Skontaktowaliśmy się z Robertem Kupiszem oraz rzecznikiem Telewizji Polskiej, aby potwierdzić te doniesienia, jednak póki co nie otrzymaliśmy odpowiedzi. 

Program "Dance, dance, dance". Kiedy i gdzie oglądać?

Program "Dance, dance, dance" po raz pierwszy został wyemitowany w Polsce w 2019 roku na antenie TVP2. Format został wyprodukowany, aby przyciągnąć przed telewizyjne odbiorniki także młodszą grupę odbiorców. Producenci przeniknęli więc do świata internetu i wybrali najbardziej medialnych influencerów, którzy nie tylko będą potrafili "się sprzedać", ale jeszcze dobrze zatańczyć. Program emitowany jest w każdą sobotę o godzinie 20:00 na antenie telewizyjnej Dwójki.