Paweł i Marta wystąpią w "Dance Dance Dance". Fan się doczepił: Raczej nie wyglądasz na tancerza. Uczestnik odpowiedział

Paweł i Marta z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" wystąpią w "Dance Dance Dance". Opublikowali zdjęcie zza kulis. Fan stwierdził, że Paweł nie wygląda na tancerza. Uczestnik szczerze odpowiedział na komentarz.

Paweł i Marta z programu "Rolnik szuka żony" są jednymi z uczestników nadchodzącej edycji "Dance Dance Dance". Para na tanecznej scenie powalczy z zwyciężczynią Eurowizji Junior - Roksaną Węgiel i jej przyjaciółką, a także influencerami - Olą Nowak i Damianem Kordasem i kilkoma innymi parami. Rolnik na Instagramie pochwalił się sesją zdjęciową zrobioną na planie show. Fan nie zareagował zbyt entuzjastycznie.

Marta z 'Rolnik szuka żony'Marta z "Rolnik szuka żony" o "Dance Dance Dance": To ogromne koszty psychiczne

Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" zatańczą w "Dance Dance Dance"

W trzeciej edycji "Dance Dance Dance" choreografie z największych muzycznych hitów odwzorowywać będzie również Stanisław Karpiel-Bułecka w parze z Anną Matysiak, Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy z "Pytania na śniadanie", a także Olga Łasak i Paweł Cieślak. Rolnik opublikował na Instagramie zdjęcie zza kulis programu i poinformował fanów o ich udziale w nadchodzącej edycji. 

Podobno nic tak nie zbliża, jak taniec. Oboje uwielbiamy tańczyć, jesteśmy otwarci na świat, ludzi i nowe wyzwania, dlatego nie zastanawialiśmy się długo. Jak się okazało, jest to dla nas wspaniała przygoda, a także możliwość poznania się w nowych okolicznościach. Na treningach dajemy z siebie wszystko i mam nadzieję, że będziecie trzymać za nas kciuki - napisał.
 

Anna MuchaTVP zerwała współpracę z Anną Muchą! "Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji"

Jeden z internautów nie był zadowolony udziałem Pawła w tanecznym show.

Raczej nie wyglądasz na tancerza - napisał.

Uczestnik wytłumaczył, jak postrzega swój występ w programie.

Ten program to dla mnie przede wszystkim zabawa, ale chcę w nim wypaść jak najlepiej, dlatego teraz ciężko trenuję. Jeśli ktoś myśli, że 40-letni rolnik chce w tym wieku zacząć robić karierę jako tancerz, to ma niezłe poczucie humoru - wyjaśnił.

Jak myślicie, jak sobie poradzi?

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w "Dance Dance Dance"

Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez PereaTomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea nie poprowadzą już "Dance Dance Dance"! Wiemy, kto ich zastąpi