Julia Pietrucha wyruszyła w podróż kamperem. "Włosy niemyte, ale słońce zachodzi najpiękniej". Co za widoki!

Julia Pietrucha po raz drugi wybrała się w podróż kamperem. Poprzednio z muzykami, z którymi w drodze nagrała cztery utwory. Teraz zabrała ze sobą tylko partnera i córkę.

Julia Pietrucha zdobyła rozpoznawalność dzięki roli w serialu "Na Wspólnej" emitowanym na antenie TVN. W 2016 roku aktorka zajęła się muzyką, która od tamtej pory jest jej szczególnie bliska. Pod koniec 2020 wraz z innymi muzykami wybrała się w podróż kamperem i właśnie w nim nagrała kilka nowych utworów. Teraz postanowiła powtórzyć tę przygodę. Wyruszyła w trasę wraz z partnerem i córką. 

Julia Pietrucha wyruszyła w kolejną podróż kamperem: Włosy niemyte, ale słońce zachodzi najpiękniej

W październiku ubiegłego roku Julia Pietrucha wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami wybrała się w czterodniową podróż kamperem. Podczas wycieczki powstały cztery utwory, które umieściła na płycie noszącej tytuł "Folk it! Tour". Aktorka chętnie relacjonowała podróż na Instagramie i wyznała, że do kampera zabiera ze sobą autostopowiczów. Teraz artystka powtórzyła przygodę i ponownie wyruszyła w trasę. Tym razem zabrała ze sobą partnera i trzyletnią córkę Gaję. Wyjazd nazwała "Folk Nomads 2.0". Na Instagramie dzieli się zdjęciami z podróży, ukazującymi wnętrze kampera i piękne krajobrazy. Co ciekawe, nigdy nie oznacza lokalizacji.

Włosy niemyte. Ukulele nie stroi. Ale słońce zachodzi najpiękniej - napisała.
 

W komentarzach internauci chętnie odgadują miejsca, z których pochodzą fotografie, podając szczególnie Portugalię, Stany Zjednoczone czy Hiszpanię. Są zachwyceni wolnością i możliwościami, jakie daje taka podróż.

Ale czad! Zazdroszczę krajobrazu i wolności.
Oj, jak cudownie. Idealny wypoczynek.
Cudownie! Mi też się marzy taka podróż i taka wolność niż ciasny żakiecik i sztywno osiem godzin w pracy. Życie jest naturą... - pisali.

Jak myślicie, gdzie wybrała się Julia Pietrucha? My obstawiamy Teneryfę.

Zobacz wideo Podróż bezpieczniejsza od wizyty w galerii handlowej? Joanna Moro pokazała nagranie z lotniska
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.