Bogusław Linda ma problemy ze zdrowiem, ale chce uniknąć operacji. "Na żywo": Woli korzystać z naturalnych metod leczenia

Bogusław Linda przechodzi trudny okres. Nasilająca się choroba kręgosłupa ogranicza jego aktywność. Lekarze zalecają operację, ale aktor odmawia.

Bogusław Linda od kilku lat coraz mniej pokazuje się na dużym ekranie. Jednym z powodów są jego kłopoty ze zdrowiem, które postępują. Od dłuższego czasu aktor cierpi na bóle kręgosłupa. Jak wyznał w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo", jest coraz gorzej:

Starzeję się, rejestruję charakterystyczne sygnały psychofizyczne. Czas biegnie trzy razy szybciej niż kiedyś.

Aktor Bogusław Linda68 lat temu urodził się Bogusław Linda. Za które role najbardziej go kochamy?

Bogusław Linda nie chce poddać się operacji kręgosłupa

Lekarze zalecają operację, która przyniosłaby najtrwalsze efekty i poprawiłaby komfort życia aktora. Na to rozwiązanie namawia go także rodzina i przyjaciele. Bogusław Linda jednak nie chce ulegać. Chce uniknąć inwazyjnej ingerencji chirurgicznej. Po takim zabiegu czekałaby go kilkumiesięczna rehabilitacja. Jest to dla niego trudne, ale osoby z jego bliskiego środowiska twierdzą, że próbuje na razie innych metod. Jakich?

Bogusław Linda w kampanii 'Ramię w ramię po równość'Bogusław Linda okazuje wsparcie społeczności LGBT+. Nie jest jedyny

Linda stawia na naturalne leczenie?

Linda stosuje rzekomo leczenie medycyną naturalną, która wykorzystuje rośliny i substancje oparte na naturalnych wyciągach i ziołach. Jak twierdzi źródło tygodnika "Na żywo", aktor korzysta z masaży połączonych z wcieraniem specjalnych mikstur.

Gwiazdor polskich filmów akcji przyznał na łamach gazety, że przechodzi ciężki okres, a nawet odczuwa strach przed starością.

Obawiam się przede wszystkim chorób, co się nieuchronnie wiąże ze starością. Boję się też bezradności

Bogusław Linda chciałby wrócić do aktywności i ponownie grać. Problemy z kręgosłupem mogą się jednak nasilać z wiekiem i pokrzyżować mu plany.

Zobacz wideo Bogusław Linda w ostatnim filmie
Więcej o: