Córka Marka Kality i Aleksandry Popławskiej idzie w ślady rodziców? "Ma artystyczną duszę"

Aleksandra Popławska i Marek Kalita tworzą jedną z bardziej intrygujących par show-biznesu. Razem wychowują 16-letnia córkę Antoninę, która również przejawia talent aktorski.

Aleksandra Popławska i Marek Kalita poznali się w warszawskim Teatrze Rozmaitości w 2000 roku. Od tego czasu połączyli się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Pomimo 18-letniej różnicy wieku, artyści świetnie się dogadują i nie odczuwają jakichkolwiek nierówności. Jak przyznaje aktorka:

Jest między nami 18 lat różnicy, ale ani tego nie czuję, ani nie widzę, bo Marek młodo wygląda, dba o siebie i o kondycję

Aleksandra Popławska z córkąAleksandra Popławska sfotografowała córkę. Fani są zachwyceni: Cała mama. Śliczna dziewczyna

Córka Aleksandry Popławskiej i Marka Kality wystąpiła już w jednym spektaklu

Para wychowuje 16-letnią córkę Antoninę i wiele wskazuje na to, że pójdzie ona w ślady sławnych rodziców. Dotychczas wystąpiła w spektaklu Grzegorza Jarzyny "Uroczystość", jak i w jednym odcinku popularnego serialu.

Gdy w domu dwoje rodziców rozmawia o teatrze, sztuce, książkach, to siłą rzeczy dziecko tym przesiąka. Antonina ma duszę artystyczną. Może wyobraźnia poprowadzi ją w przyszłości w jakimś artystycznym kierunku? Już zagrała zresztą w spektaklu Grzegorza Jarzyny ‘Uroczystość’. Była w Nowym Jorku na tournée. Bardzo jej się tam podobało. Wystąpiła też w jednym odcinku serialu "Na dobre i na złe - przyznaje dumna mama.
Zobacz wideo Zobacz zwiastun 3. sezonu serialu "Wataha", w którym występuje Popławska

Choć para chroni swoje życie prywatne, to na Instagramie aktorki czasem pojawiają się również zdjęcia Antoniny. W komentarzach pod nimi obserwatorzy zazwyczaj od razu dostrzegają, jak bardzo są do siebie podobne. Antonina ma już za sobą także debiut na ściankach, gdzie na czerwonym dywanie pozowała u boku rodziców już w wieku 12 lat. Nastolatka prowadzi też swoje konto na Instagramie. 

Marek Kalita ma również starszą córkę z poprzedniego związku. Jest nią 38-letnią Natalia Kalita, która również została aktorką - jej decyzja początkowo nie wzbudziła zachwytu u ojca. Aktor uznał jednak, że musi ją wspierać w realizowaniu marzeń.

W naszym zawodzie to nieuniknione, że dzieci dziedziczą miłość do teatru i sztuki po rodzicach - przyznał Marek Kalita w jednym z wywiadów. 

Czy wróżycie Antoninie wielką karierę? A być może mieliście już okazje przekonać się o jej aktorskim talencie?

Aleksandra PopławskaAleksandra Popławska pokazała córkę! "Jakie podobne, szok"