Weronika Marczuk skomentowała post Piróga o nowej pracy Agustina Egurroli w TVP. Wspomniała dawne czasy. "Piękne lata"

Weronikę Marczuk wzięło na wspominki pod postem Michała Piróga. Odniosła się do ich współpracy w "You can dance".

Michał Piróg ostro skomentował przejście Agustina Egurroli z TVN do TVP. Przez lata zasiadali razem za jurorskim stołem na planie "You can dance", co Michał Piróg wspomniał w swoim poście. Nie ukrywał rozżalenia i nie szczędził ostrych słów, pisząc, że część ekipy "You can dance" "poszła na bal do reżimowej telewizji". Jego post skomentowała Weronika Marczuk, która również była jurorką w tanecznym show.

Więcej na ten temat: Michał Piróg ostro skomentował nową posadę Agustina Egurroli w TVP. "Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra"

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

TVN, materiał promocyjnyNa czym polega fenomen seriali o prawnikach i lekarzach? Nowy serial "Tajemnica zawodowa" w każdą środę!

Weronika Marczuk skomentowała post Michała Piróga

Post Michała Piróga wzbudził spore emocje wśród komentujących zarówno fanów, jak i znajomych. Większość zgodziła się z jego słowami, wyrażając swoje niezrozumienie dla kolegów z branży, którzy zdecydowali się podjąć współpracę z TVP. Weronika Marczuk nie odniosła się do tego wątku, zupełnie go pomijając. Skupiła się za to na wspomnieniu wspólnie spędzonych chwil na planie "You can dance".

To piękne lata, cudny początek i programu, i przyjaźni. Oby na zawsze - napisała.

Post Michała PirógaPost Michała Piróga Instagram/michalpirog/

Rogalska, Kammel"Pytanie na śniadanie" już zastąpiło Rogalską. Kammel nawet jej nie pożegnał

Potem Weronika Marczuk udostępniła post Michała Piróga na swoim InstaStories i napisała:

Dla mnie też "You can dance" to piękne wspomnienia, Michał. Ale i coś więcej: to część mnie, którą lubię najbardziej - twórcza, odważna i wesoła. Mam nadzieję być nią jak najczęściej.

Weronika MarczukWeronika Marczuk Instagram/weronika.olena

Zapytaliśmy Weronikę Marczuk, co sądzi o nowej posadzie Agustina Egurroli w "Dance Dance Dance", ale na razie nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Zobacz także: TVP wyemitowało materiał o Agustinie Egurroli. "Wizjoner tańca w telewizji polskiej". Internauci byli bezlitośni