Od kiedy Agnieszka Włodarczyk ogłosiła, że spodziewa się dziecka, budzi ogromne medialne zainteresowanie. Wszyscy z uwagą przypatrują się jej ciążowym krągłościom. Ostatnio podczas nagrań do programu "Jaka to melodia" zrobiła wszystko, by nic nie było widać.
Agnieszka W³odarczyk co jakiś czas jest gościem muzycznego programu Telewizji Polskiej. Gwiazda występuje tam w roli wokalistki. Podczas ostatnich nagrań zdecydowała się na dwie stylizacje.
Pierwszą z nich była czarna marynarka, która pełniła też funkcję sukienki. Została podkreślona w talii paskiem, co przykryło wszystkie krągłości. Miała też zdobione rękawy, a cała stylizacja została dopełniona wysokimi, czarnymi kozakami. Trzeba przyznać, że w klasycznym wydaniu wygląda znakomicie.
Drugą wersją była luźna biała koszula, która nigdy nie wychodzi z mody. Gwiazda połączyła ją z klasycznymi czarnymi legginsami i szpilkami.
Obie stylizacje były bardzo trafione.
Agnieszka Włodarczyk nie tylko występuje w programie "Jaka to melodia", ale ostatnio zaśpiewała też na "Walentynkowym Koncercie Życzeń" w duecie z Filipem Lato. Koncert był emitowany w Telewizji Polskiej. Mimo to, gdy dowiedziała się o odejściu Marzeny Rogalskiej z "Pytania na ¶niadanie", okazała wsparcie prezenterce. I tutaj internauci szybko dostrzegli pewną rozbieżność.
ZOBACZ TAKŻE: Marzena Rogalska odchodzi z TVP, a Agnieszka Włodarczyk ją wspiera. Fani zniesmaczeni: Ostatnio panią widziałem w TVP
Myślicie, że internauci mieli słuszne uwagi? Ciekawe, co tak naprawdę myśli Agnieszka Włodarczyk...
Rozenek tak odstawi³a siê na Galê Mistrzów Sportu. Modowy ekspert nie ma w±tpliwo¶ci
Zillmann i Lesar na Gali Mistrzów Sportu. Nie szczêdzi³y sobie czu³o¶ci
Beata Kozidrak myli³a tekst swojego hitu na Gali Mistrzów Sportu. Fani nie zawiedli
Nie wszyscy byli zachwyceni przemow± Lewandowskiej. "O co jej chodzi?"
Agnieszka z "Rolnika" nie do poznania na nowych zdjêciach. Co za metamorfoza
Poruszaj±cy wpis Anity ze "¦lubu". Poprosi³a swoich fanów o jedno
Anita Soko³owska w garniturze na Paszportach Polityki. Ekspertka zwróci³a uwagê na jeden szczegó³
W "Dzieñ dobry TVN" zapytali Viki Gabor o ¶lub. Ta nie gryz³a siê w jêzyk
Syn Patrycji Markowskiej skoñczy³ 18 lat. Na urodzinowej imprezie bawi³ siê dawno niewidziany Grzegorz Markowski