Agnieszka W這darczyk na nagraniach do "Jaka to melodia". Postawi豉 na dwie stylizacje. Stara豉 si ukry ci捫owy brzuch

Agnieszka W這darczyk na najnowszych nagraniach do "Jaka to melodia" postawi豉 na dwie stylizacje. Obie sporo ukrywa造.

Od kiedy Agnieszka Włodarczyk ogłosiła, że spodziewa się dziecka, budzi ogromne medialne zainteresowanie. Wszyscy z uwagą przypatrują się jej ciążowym krągłościom. Ostatnio podczas nagrań do programu "Jaka to melodia" zrobiła wszystko, by nic nie było widać. 

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Agnieszka Włodarczyk w programie "Jaka to melodia"

Agnieszka Włodarczyk co jakiś czas jest gościem muzycznego programu Telewizji Polskiej. Gwiazda występuje tam w roli wokalistki. Podczas ostatnich nagrań zdecydowała się na dwie stylizacje.

Pierwszą z nich była czarna marynarka, która pełniła też funkcję sukienki. Została podkreślona w talii paskiem, co przykryło wszystkie krągłości. Miała też zdobione rękawy, a cała stylizacja została dopełniona wysokimi, czarnymi kozakami. Trzeba przyznać, że w klasycznym wydaniu wygląda znakomicie.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk forum

Drugą wersją była luźna biała koszula, która nigdy nie wychodzi z mody. Gwiazda połączyła ją z klasycznymi czarnymi legginsami i szpilkami.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk eastnews

Obie stylizacje były bardzo trafione.

Widzowie zarzucili Włodarczyk, że pracuje dla TVP

Agnieszka Włodarczyk nie tylko występuje w programie "Jaka to melodia", ale ostatnio zaśpiewała też na "Walentynkowym Koncercie Życzeń" w duecie z Filipem Lato. Koncert był emitowany w Telewizji Polskiej. Mimo to, gdy dowiedziała się o odejściu Marzeny Rogalskiej z "Pytania na 郾iadanie", okazała wsparcie prezenterce. I tutaj internauci szybko dostrzegli pewną rozbieżność. 

ZOBACZ TAKŻE: Marzena Rogalska odchodzi z TVP, a Agnieszka Włodarczyk ją wspiera. Fani zniesmaczeni: Ostatnio panią widziałem w TVP

Myślicie, że internauci mieli słuszne uwagi? Ciekawe, co tak naprawdę myśli Agnieszka Włodarczyk...

Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.