Agustin Egurrola pokazał urocze zdjęcie z żoną i córką: Moje najukochańsze walentynki. Fani: Ale jesteście do siebie podobni

Agustin Egurrola zapozował na Instagramie ze swoją żoną Dianą i córką Carmen. "Wiem, że walentynki powinny trwać cały rok, ale mimo wszystko, kocham ten dzień wyjątkowo" - przyznał choreograf i tancerz. Internauci zauważyli, że jego córka jest bardzo do niego podobna.

Agustin Egurrola poślubił niedawno swoją partnerkę Dianę. Na instgaramowym profilu pokazał zdjęcia z ceremonii. W niedzielę, z okazji walentynek, tancerz opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje z żoną i swoją córką, Carmen. Dziewczynka to owoc związku Agustina z Niną Tyrką:

Szczęśliwych walentynek. Oto moje najukochańsze walentynki. Wiem, wiem, że walentynki powinny trwać cały rok, ale mimo wszystko, kocham ten dzień wyjątkowo - napisał przy opublikowanej na Instagramie fotografii.

Agnieszka Więdłocha wybiera wózekAgnieszka Więdłocha i Antoni Pawilcki zostali rodzicami. Media nie wiedziały o ciąży

Agustin Egurrola pokazał walentynkowe zdjęcie z żoną i córką

Pod zdjęciem posypały się dziesiątki komentarzy fanów, których najwyraźniej zauroczył rodzinny obrazek:

Piękna Rodzina... Wszystkiego najlepszego dla was, kochani.
Niech wasza miłość nie ustaje.
Buziaki dla walentynek i pieska.
Ale wy jesteście wszyscy do siebie podobni.
 

Warto przypomnieć, że już niedługo rodzina Agustina Egurroli powiększy się. Diana zdradziła na swoim instagramowym profilu, że razem z tancerzem spodziewają się syna.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Zobacz też: Agustin Egurrola zostanie ojcem! "Najlepszy prezent na Gwiazdkę". Jego żona zdradziła płeć dziecka

Agustin pilnie strzeże swojej prywatności, jednak Plotkowi udało się ustalić, jak wyglądał jego ślub z Dianą. Ceremonia, która odbyła się w czterogwiazdkowym hotelu Pałac Mała Wieś pod Grójcem, utrzymana była w wielkiej tajemnicy:

Przyjęcie odbyło się na przełomie lipca i sierpnia. Para młoda chciała wykorzystać moment, kiedy obostrzenia były poluzowane, by na przyjęciu pojawiło się jak najwięcej ich bliskich. Agustinowi bardzo zależało na tym, by nikt o imprezie nie wiedział - zwłaszcza media, dlatego zatrudnił specjalną ochronę, która miała pilnować, by żaden nieproszony fotograf nie zrobił zdjęć.

Agustin Egurrola już po ślubieSzczegóły ślubu Egurroli. "Zatrudnił specjalną ochronę". Wybrał bajkowy pałac! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobaczcie jego rodzinne zdjęcie, opublikowane z okazji walentynek. Też Was rozczuliło?