Mama Kasi Lenhardt nie przestaje publikować pełnych emocji postów. W jednym z nich nawiązała do przyczyny śmierci. Wie więcej?

Mama zmarłej modelki, Kasi Lenhardt, opublikowała szereg postów żegnających córkę. W jednym z nich wskazała przyczynę śmierci.

Śmierć 25-letniej modelki, Kasi Lenhardt, wstrząsnęła mediami na całym świecie. Ciało dziewczyny zostało znalezione we wtorkowy wieczór i choć na ten moment nieznana jest przyczyna śmierci, niemiecka policja podejrzewa samobójstwo. Lenhardt zmarła w dzień urodzin swojego sześcioletniego syna. Teraz modelkę żegna mama.

Małgorzata Rozenek wsparła protest mediów. Przypomniała ważne słowa Kaczyńskiego sprzed latMałgorzata Rozenek wsparła protest mediów. Przypomniała ważne słowa Kaczyńskiego sprzed lat

Zobacz wideo Niewyjaśnione śmierci gwiazd

Mama Kasi Lenhardt zamieściła wzruszający wpis

Kasia Lenhardt została znaleziona martwa we wtorek w luksusowym apartamencie piłkarza Bayern Monachium, w berlińskiej dzielnicy Charlottenborg. Okoliczności śmierci dziewczyny są bardzo niepokojące i co chwile wychodzą nowe fakty.

Mama Kasi, Adrianna Lenhardt, zamieściła szereg postów, w których wzruszająco wspomina swoją córkę. Pod każdym z nich internauci zostawiają słowa wsparcia. Słowa matki chwytają ich za serce:

Mój aniele, leć do nieba. Leć mój aniele... już nikt nie odetnie Ci skrzydeł... - czytamy.
 

Jednak w innym poście zwróciła uwagę na mobbing. Mama zmarłej modelki uważa, że to właśnie przez to straciła córkę.

Mobbing... Zabraliście mi moje dziecko.
 

Czym jest mobbing?

Mobbing to uporczywe i przede wszystkim świadome nękanie innej osoby, która w konsekwencji jest w bardzo złym stanie psychicznym. Głownie przejawia się to obniżoną samooceną, a czasami nawet stanami lękowymi.

Choć to określenie dotyczy najczęściej środowisk pracy, nie wiemy, czy Adrianna Lenahrt nie kierowała tych słów do byłego partnera córki. Kasia Lenhart tydzień przed śmiercią rozstała się z piłkarzem Bayernu, Jérômem Boatengiem. Sportowiec nie tylko ośmieszył dziewczynę podczas jednego z wywiadów, ale obecnie toczy się przeciwko niemu postępowanie z matką jego dzieci Sherin Senler, która posądziła go o napaść.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Kasia Lenhardt, Jérome Boateng, Robert LewandowskiLenhardt przed śmiercią rozstała się z piłkarzem. "Będę walczyć o prawdę"

Więcej o: