Marcelina Ziętek na zdjęciu ze studniówki. Miała wyciętą sukienkę i ostry makijaż. "To były czasy"

Marcelina Ziętek, partnerka skoczka Piotra Żyły, pokazała zdjęcie z imprezy studniówkowej. Miała na sobie kreację z wyciętym dekoltem i mocny makijaż. Poznacie ją na fotografii?

Dziewczyna Piotra Żyły Marcelina Ziętek zamieściła na InstaStory zdjęcie twarzy. Nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że pochodzi ono sprzed pięciu lat. Początkująca aktorka w lutym 2016 roku wybrała się na studniówkę i to właśnie z tego wyjątkowego wieczoru pochodzi fotografia.

Marcelina Ziętek pokazała zdjęcie ze studniówki 

Kilka dni temu partnerka Piotra Żyły Marcelina Ziętek wspomniała, że przygotowuje się do egzaminów na uczelni. 23-latka w odpowiedzi na komentarze ciekawskich fanów wyjawiła, jaki kierunek studiuje. Okazało się, że to pedagogika. Z naszych obliczeń wynika, że obecny rok na uczelni jest jej czwartym na studiach wyższych. W 2016 roku miała studniówkę zwieńczającą naukę w liceum, o czym nie omieszkała przypomnieć na swoim koncie na Instagramie. 

Doda odtworzyła słynną scenę ze 'Słonecznego patrolu'. Fani zachwyceni: 'Idealna' (zdjęcie ilustracyjne)Doda odtworzyła słynną scenę ze "Słonecznego patrolu". Fani zachwyceni: "Niczym Pamela"

Na ujęciu na koncie aktorki widać, że miała na sobie sukienkę z głębokim dekoltem typu V, zakończonym błyszczącą ozdobą. Oprócz tego na jej twarzy widać wyrazisty makijaż z podkreślonym okiem i brwiami. Trzeba przyznać, że to dosyć nietypowa odsłona Ziętek, która zazwyczaj prezentuje się w bardziej naturalnym wydaniu. 

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek instagram.com@marceepan

Marcelina Ziętek, Justyna ŻyłaMarcelina Ziętek pokazała kulisy sesji zdjęciowej w halce. Fani: Justyna tego nie lubi

Na podstawie podpisu, który pojawił się na zdjęciu, możemy wnioskować, gdzie odbywała się impreza 23-latki. Marcelina oznaczyła profil "Gołębiewski Wisła", co może oznaczać, że studniówka, w której aktorka wzięła udział, odbyła się w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, czyli rodzinnej miejscowości Piotra Żyły.

Bardzo się zmieniła od tamtego czasu? 

Zobacz też: Marcelina Ziętek w salonie piękności: Robię sobie brazylijskie pośladki. Ale na tym nie koniec. Jakim zabiegom się poddała?

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"
Więcej o: