Kim jest Camille Kostek, która kibicowała na trybunach podczas Super Bowl 2021? Piękna WAG ma polskie korzenie

Na finale Super Bowl 2021 oczy mediów były skierowane w jedną stronę, i nie mówimy tu wcale o murawie, na której rozgrywał się mecz. Chodziło o dziewczynę jednego z zawodników. To Camille Kostek, która podobnie, jak jej ukochany, ma polskie korzenie.

Za nami finał Super Bowl 2021. Sportowe wydarzenie szeroko komentowane jest na całym świecie i to nie tylko ze względu na wynik rozgrywek amerykańskiego futbolu, ale na obecne tam gwiazdy. W tym roku rywalizowały ze sobą dwie drużyny: Kansas City Chiefs i Tampa Bay Buccaneers. To właśnie w drugiej z nich gra zawodnik z polskimi korzeniami - Robert Gronkowski, któremu z trybun towarzyszyła piękna Camille Kostek.

Zobacz wideo Miley Cyrus szykuje się do występu na Super Bowl

Camille Kostek - polska WAG na Super Bowl 2021

To nie Rob Gronkowski skupił na sobie uwagę mediów, ale jego dziewczyna - Camille Kostek. 29-letnia modelka także ma polskie korzenie - przodkowie pary pochodzą z Suwałk, Gdańska i Mazur. 

Camilla KostekCamilla Kostek Camilla Kostek - Instagram

Z mediów społecznościowych Camilli możemy się dowiedzieć, że jest z futbolistą od sześciu lat i bardzo go wspiera, co widać na publikowanych zdjęciach. Camille zawodowo zajmuje się modelingiem. Od dwóch lat jest twarzą magazynu "Sport Illustrated". 

Ponadto Camillę obserwuje na Instagramie prawie milion osób, dlatego też robi wszystko, by pozostać w stałym kontakcie z fanami. Nie boi się odważnych ujęć i zdjęć, na których chętnie pokazuje rozebrane ciało. 

Camilla KostekCamilla Kostek Camilla Kostek - Instagram

Kariera Camilli Kostek

Urodziła się w Killingworth w stanie Connecticut, studiowała "Media i komunikację" na stanowym uniwersytecie Eastern Connecticut. Dziewczyna rozpoczynała swoją karierą jako cheerleaderka w wieku 19 lat. Jako studentka (dokładnie w 2013 roku) znalazła się na liście cheerleaderek NHL (National Football League). Wtedy też pierwszy raz zapozowała na okładce. Jej pierwsza praca modelingowa rozpoczęła się w tym samym roku. Została twarzą butiku Ciao Bella. Dziś jest znaną modelką, znalazła się na liście najbardziej wpływowych osób przed 40. i najseksowniejszych 100 osób na świecie. Ponadto Camille projektuje własną kolekcję biżuterii, poważnie myśli też o karierze filmowej. Niebawem zobaczymy ją w produkcji "Free Guy" (razem z Ryanem Reynoldsem).

Więcej o:
Copyright © Agora SA