Rodzice Mateusza Damięckiego nadal nie poznali jego drugiego syna. "Na razie żyjemy osobno". Wszystko przez chorobę

Drugi syn Mateusza Damięckiego i Pauliny Andrzejewskiej przyszedł na świat w grudniu 2020 roku. Do tej pory dziadkowie od strony aktora nie poznali Ignacego.

Mateusz Damięcki wraz z żoną Pauliną Andrzejewską są raczej powściągliwi w kwestii internetowych publikacji. Aktor i choreografka mają już trzyletniego syna Franciszka. Para bardzo długo ukrywała drugą ciążę i szczęśliwą nowinę ogłosiła dopiero w święta Bożego Narodzenia, gdy syn przyszedł na świat. Od świąt minęło już trochę czasu, a jak się właśnie okazało, rodzice Damięckiego dalej nie mieli okazji poznać Ignacego. Co im przeszkodziło?

Rodzice Mateusza Damięckiego jeszcze nie poznali wnuka Ignacego

Po porodzie Paulina Andrzejewska ujawniła kilka szczegółów na Instagramie. Okazało się, że obu synów urodziła w tym samym szpitalu, a jej mąż spisał się na medal i bardzo szybko dotarł do szpitala o piątej nad ranem. Zdążył idealnie na akcję porodową. Mimo że Ignacy już od ponad miesiąca jest w domu, jego dziadkowie od strony taty, nadal go nie poznali. Joanna Damięcka udzieliła wywiadu tygodnikowi "Na Żywo", w którym wyjaśniła, dlaczego ona i mąż Maciej nie spotkali się jeszcze z wnukiem.

Oboje przeszliśmy zakażenie koronawirusem. Do dziś odczuwamy jego skutki i powoli dochodzimy do zdrowia. Ale dbamy o siebie, staramy się odpoczywać i spędzamy czas, spacerując na świeżym powietrzu" - tłumaczyła. 

Babcia wyznała też, że nie może się doczekać pierwszego spotkania z wnukiem. Odlicza czas do momentu, w którym w końcu będzie mogła poznać wnuka i wziąć go po raz pierwszy na ręce.

Na razie żyjemy osobno i jedyne, co nam pozostaje, to dzwonienie do siebie i rozmowy przez internet - dodaje.

Ciekawe, czy w przyszłości chłopiec będzie miał wspólne zainteresowania z tatą oraz dziadkiem, i zdecyduje się związać przyszłość z aktorstwem. 

Zobacz wideo Mateusz Damięcki z dziecięcym wózkiem na plaży. Musiał się napocić
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.