Księżna Camilla nic nie dostanie po śmierci królowej. "Jest wściekła". Powoli oddala się od księcia Karola

Jak donosi jeden z autralijskich magazynów, pomiędzy księżną Camillą, a księciem Karolem dochodzi do wielu spięć. Powodem ma być majątek królowej.

Królowa Elżbieta II w kwietniu będzie obchodziła 95. urodziny. Mówi się, że jeszcze w tym roku najdłużej panująca monarchini w historii planuje abdykować i przekazać tron swojemu synowi. Mimo plotek, że on miałby zrzec się tronu na rzecz księcia Williama, nic na to, jak na razie, nie wskazuje. Tymczasem podobno księżna Camilla już zaciera ręce i szykuje się na taką okoliczność. Jakiś czas temu pisaliśmy, że coraz więcej inwestuje w zabiegi medycyny estetycznej. Teraz osoba z otoczenia rodziny królewskiej zdradziła, że żona księcia Karola coraz bardziej oddala się od niego, a to przez tajemniczy spadek po królowej Elżbiecie II. 

Księżna Camilla oddala się od księcia Karola

Gdy królowa Elżbieta II umrze, przekaże większość majątku Karolowi. Pozostałą część prawdopodobnie otrzymają pozostali członkowie rodziny królewskiej. Mimo że księżna Camilla jest żoną Karola już od ponad 15 lat, nic nie jest dla niej przewidziane. Tak przynajmniej donosi osoba z otoczenia Pałacu. 

Królowa ma zgodnie z prawem specjalną dyspensę, która mówi, że nikt nie może zobaczyć jej woli. Nie wiemy, ale możemy zgadnąć, że na pewno Balmoral i Sandringham oraz wszystkie drogie przedmioty zostaną pozostawione Karolowi - zdradził informator magazynu "New Idea".

Informator "New Idea" donosi, że jest jeszcze cień szansy, aby Camilla dostała cokolwiek od królowej, Nie może liczyć na żadne posiadłości, a jedynie na jakiś drogocenny drobiazg. Chodzi o biżuterię lub dzieło sztuki. 

Zobacz wideo "The Crown" to najlepsza produkcja o rodzinie królewskiej? Na pewno jedna z droższych

ZOBACZ TEŻ: Kto zastąpi królową Elżbietę? Jeden z tabloidów ma mroczną teorię. Zapomnijcie o księciu Karolu i księciu Williamie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.