Oliwia Bieniuk skończyła 18 lat i dodaje coraz odważniejsze zdjęcia. Jej tata reaguje

Córka Jarosława Bieniuka interesuje się modelingiem. Jesienią ubiegłego roku pojawiła się na okładce magazynu "Viva", a teraz dziewczyna zaczyna publikować na Instagramie coraz odważniejsze fotki.

W zeszłym roku Oliwia Bieniuk obchodziła swoje 18. urodziny. Najstarsza córka Anny Przybylskiej od dłuższego czasu interesuje się show-biznesem. Dziewczyna ma już na swoim koncie aktorski udział w produkcji "Reżysera Życia", pojawienie się na evencie z okazji otwarcia sklepu "Sinsay" oraz kilka wywiadów, a szczególnie rozmowę w telewizji śniadaniowej "Dzień dobry TVN".

Dzieci Anny PrzybylskiejDzieci Anny Przybylskiej zrobiły babci piękną niespodziankę. "Najszczęśliwsza babcia ever"

Oliwia Bieniuk skończyła 18 lat i publikuje na Instagramie coraz odważniejsze zdjęcia

Oliwia Bieniuk w zeszłym roku świętowała 18. urodziny, na których obecna była nowa partnerka jej taty - modelka Zuzanna Pactwa. Oliwia wielokrotnie wspominała, że w przyszłości widzi siebie w show-biznesie jako aktorka lub modelka, dlatego prędko złapała dobry kontakt z nową partnerką Jarosława Bieniuka. Szczególnie dużym krokiem w karierze Oliwii była współpraca z magazynem "Viva". Wzięła wtedy udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i pojawiła się na okładce magazynu. Zapozowała na plaży bez spodni i w swetrze z krótkim rękawem. Od tamtej pory córka piłkarza jest coraz odważniejsza. Nie ma problemu z pokazywaniem ciała na Instagramie.

W czwartkowy wieczór podzieliła się z internautami zdjęciem w czarnej sukience z wyjątkowo nisko osadzonym dekoltem. Z oznaczenia w opisie wynika, że kreacja ze zdjęcia pochodzi ze sklepu Zuzanny Pactwy - "Rise". Najwidoczniej dwie, ukochane kobiety Jarosława Bieniuka szybko znalazły wspólny język i wkroczyły na tory biznesowej współpracy. Właścicielka marki udostępniła na firmowym profilu jeszcze więcej zdjęć Oliwii, pozującej w jej kreacji. Bieniuk zareagował na fotki córki i polubił je. Jest dumny z tego, co wspólnie tworzy Oliwia i Zuzanna.

 
Zobacz wideo Jarosław Bieniuk z partnerką i Marceliną Zawadzką na nartach

Jak Wam się podobają zdjęcia Oliwii?

Więcej o: