Katarzyna Glinka świętuje urodziny syna. Aktorka zorganizowała Filipowi małe przyjęcie i wybrała nietuzinkowy tort

Katarzyna Glinka opublikowała zdjęcie z synem Filipem. Chłopiec obchodzi 9. urodziny. Dumna mama sprezentowała mu tort inspirowany grą Minecraft.

Katarzyna Glinka jest idealnym dowodem na to, że można zarówno spełniać się zawodowo, jak i w roli mamy. Aktorka i jej narzeczony Jarosław doczekali się dwóch synów - dziewięcioletniego Filipa i Leona, który przyszedł na świat w maju ubiegłego roku. Celebrytka z ogromną chęcią dzieli się rodzinnymi zdjęciami w sieci, jednak dba o prywatność dzieci i nigdy nie pokazuje ich twarzy. Tym razem dumna mama pochwaliła się, jak świętowała dziewiąte urodziny Filipa.

Katarzyna Glinka opublikowała zdjęcie z dziewiątych urodzin syna Filipa 

We wtorkowe południe Katarzyna Glinka opublikowała na Instagramie zdjęcie z okazji dziewiątych urodzin syna Filipa. Na fotce szczęśliwa mama trzyma syna w ramionach. Jest też srebrny balon z cyfrą "9" i tort inspirowany grą Minecraft. W opisie pod zdjęciem aktorka opowiedziała o tym, jaki jest Filip. Nie kryła też, że jest z niego bardzo dumna. 

Mój Fifi ma już dziewięć lat! Czuję ogromną wdzięczność, że mogę patrzeć, jak się rozwija. Każdy kolejny rok pokazuje mi, że mam w domu wrażliwego, mądrego chłopca z sercem na dłoni. Kocha, okazuje miłość, mówi o tym, jest empatyczny i bardzo troszczy się o swojego młodszego brata - napisała.
 

W dalszej części wypowiedzi dowiodła, że jest naprawdę dobrą matką.

Może te cechy ma wrodzone, a jeśli w jakiś sposób przyczyniłam się do tego, że taki jest, to jestem równie dumna z siebie. Bardzo go kocham i cieszę się na kolejny wspólny rok. Pielęgnuję wspólne chwile, bo czas tak szybko ucieka... - dodała.

Fani w komentarzach złożyli chłopcu życzenia i... Ostudzili nieco entuzjazm mamy.

No to niedługo zacznie się okres, kiedy nie raz będziesz pytać siebie "Gdzie popełniłam błąd?". Bycie nastolatkiem to najdziwniejszy etap rozwoju człowieka. Raz są perfekcyjnie poukładane, a raz bez mrugnięcia udusiłbyś i zakopał w ogródku. Ciesz się póki jest dzieckiem! - napisał internauta.

No cóż... Mamy jednak nadzieję, że przez starania włożone w wychowanie dzieci, Kasia Glinka się nie zawiedzie. 

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.