Justyna Żyła pokazała kuchnię. Jaśniutka! Ma całkiem pokaźną kolekcję porcelanowych naczyń

Justyna Żyła opublikowała na InstaStories zdjęcie córki, która buszuje po kuchni. To tutaj powstają kolorowe dania, które przyrządza. Jest dużo bieli!

Justyna Żyła dała się poznać jako bardzo kreatywna osoba, która ceni sobie dobrą kuchnię. W przerwach od gotowania, była żona Piotra Żyły przypomina sobie o nim, toczy wojenki w mediach społecznościowych i znowu wraca do swojego kulinarnego azylu. Teraz pokazała, jak wygląda jej miejsce pracy i zaprezentowała swoje kuchenne królestwo. Wnętrze jest bardzo jasne!

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

Justyna Żyła pokazała kuchnię - jaśniutka! Ma całkiem pokaźną kolekcję porcelanowych naczyń

Justyna Żyła nie ustaje w medialnej walce z byłym mężem. Oprócz oskarżeń o zabranie jej i jej dzieciom samochodu, wyznała, że "Piotr wyrządził jej dużo krzywdy psychicznej i fizycznej". Mimo wszystko stara się rozwijać własne pasje. Niedawno zaskoczyła internautów informacją o nowym biznesie. Ogłosiła, że zostaje florystką i przedstawiła fanom ofertę. Podzieliła się filmikami, na których tworzy kwiatowe boxy na śluby czy urodziny oraz zachęciła do zakupów, dzieląc się ciekawostkami dotyczącymi roślin w pudełkach.

Marcelina ZiętekDziewczyna Piotra Żyły jest nękana przez hejterów. Pokazała obrzydliwe komentarze: Utrzymanka

Poza nową pasją Justyna - niezmiennie - każdą wolną chwilę spędza na gotowaniu, czym chętnie dzieli się pod postami na Instagramie. Blogerka kulinarna raczy swoje dzieci kolorowymi potrawami z dużą ilością warzyw, od wytrawnej tarty zaczynając i kończąc na ramenie czy sushi. Teraz opublikowała na InstaStories zdjęcie jej centrum dowodzenia - białej, drewnianej kuchni z brązowymi detalami. Na ścianach i podłodze widzimy jasne kafelki. Głównym elementem pomieszczenia jest regał z porcelanową zastawą stołową.

Justyna Żyła pokazała kuchnię - jaśniutka!Justyna Żyła pokazała kuchnię - jaśniutka! Screen Instagram: @justynazyla

Jak Wam się podoba?

Więcej o: