Zosia Ślotała wspomina dzień ślubu. Pokazała, jak ubrała córkę na tę uroczystość. "Zaszalałam z brokatem i piórami"

Ukrywany przed mediami ślub Zosi Ślotały i Kamila Haidara odbył się pod koniec września. Choć od ceremonii minęło już kilka miesięcy, stylistka nadal wraca wspomnieniami do jednego z najpiękniejszych dni w swoim życiu. Pokazała, jak na uroczystości prezentowała się jej córka Rania.

Zosia Ślotała zadbała, by wiadomość o planowanym ślubie nie dotarła do mediów. O tym, że została żoną Kamila Haidara, dowiedzieliśmy się dzień po ceremonii z jej instagramowego profilu. Na kameralnej uroczystości pojawili się tylko najbliżsi znajomi i rodzina, w tym: Emil Haidar i Agnieszka Woźniak-Starak. Stylistka specjalnie na tę okazję zaprojektowała dla swojej córki wyjątkową kreację. Rania mogła poczuć się jak prawdziwa księżniczka. 

Zosia Ślotała, ślubZosia Ślotała wzięła sekretny ślub! Celebrytka zamiast sukni ślubnej wybrała kostium

Zosia Ślotała zdradza szczegóły ślubu

"Lubię wracać wspomnieniami do naszego ślubu..." - tak zaczyna się dość obszerny wpis Zosi Ślotały na Instagramie. Nie ma w tym wyznaniu nic dziwnego, skoro kameralna, ale dokładnie przemyślana i zorganizowana z szczególną dbałością ceremonia odbyła się w iście arystokratycznym anturażu. Para młoda zamieszkała wówczas w Hotelu Bristol w Warszawie, a dokładniej w apartamencie, w którym spała niegdyś królowa Elżbieta II, a sam moment zawarcia małżeństwa miał miejsce w Łazienkach Królewskich. 

Co jakiś czas Zosia zdradza swoim fanom szczegóły tej uroczystości. Tym razem pochwaliła się kreacją, którą zaprojektowała dla swojej kilkuletniej córki Rani. Dziewczynka bawiła się na weselu rodziców w rozkloszowanej sukience maxi w kolorze różowego złota. 

 
To zdjęcie było zrobione podczas przygotowań, tuż przed wyjazdem do Łazienek. Rania w pełni ubrana i gotowa usiadła do fortepianu. Jej cały strój tak wpasował się, że wyglądała jak namalowana na obrazie. Pamiętam, że była strasznie przejęta tym, co ma się wydarzyć i przede wszystkim swoją ważną rolą rzucania kwiatków. Długo zastanawiałam się, jak powinna wyglądać i uznałam, że kiedy jak nie na ślub rodziców może zaszaleć z brokatem i piórami - czytamy w poście Ślotały. 

Stylistka cieszy się, że córka zapamięta na długo dzień ślubu swoich rodziców i będzie świadomie celebrować z nimi każdą rocznicę tego ważnego wydarzenia. 

Anna Lewandowska i Robert LewandowskiAnna i Robert Lewandowscy tańczą w rytm romantycznej piosenki. Zakończenie szalone

Więcej o: