"Rodzina zastępcza". Monika Mrozowska i Misheel Jargalsaikhan na jednym zdjęciu: Jeden z piękniejszych dni ostatnich miesięcy

Monika Mrozowska opublikowała zdjęcie z serialową siostrą z "Rodziny zastępczej". Przyjaciółki znów się spotkały. Spędziły wspólnie jeden dzień ferii.

Monika Mrozowska i Misheel Jargalsaikhan jako nastolatki poznały się i zaprzyjaźniły na planie serialu "Rodzina Zastępcza". Mimo upływu lat nadal mają kontakt i co jakiś czas spotykają się. Teraz spędziły wspólnie cały dzień. Spacerowały i grały w gry planszowe.

Monika Mrozowska i Misheel Jargalsaikhan na jednym zdjęciu: Jeden z piękniejszych dni ostatnich miesięcy

Monika Mrozowska i Misheel Jargalsaikhan poznały się na planie serialu "Rodzina Zastępcza", w którym zagrały siostry - Maję i Zosię. Monika miała wtedy 19 lat, a Misheel 11. Ich losy przez wiele lat na małym ekranie śledziły tysiące Polaków. Gdy serial zniknął z anteny w 2009 roku, Jargalsaikhan wyjechała na studia, odsunęła się od show-biznesu i nie pokazywała życia prywatnego w mediach społecznościowych. W 2015 roku wystąpiła jednak w programie "Celebrity Splash", a rok później w "Tańcu z Gwiazdami".

Mimo upływu lat serialowe siostry i dawne przyjaciółki nadal mają kontakt. W środowy wieczór Mrozowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z Jargalsaikhan. Panie spędziły wspólnie cały dzień, przespacerowały trzy kilometry, a wieczorem grały w gry planszowe przy kominku.

Dziś poczułam się tak, jakbym zupełnie w gratisie dostała jeden dzień prawdziwych ferii. To było w sumie tylko i aż sześć godzin pięknej zimy zupełnie jak w górach. Był cudowny spacer (to nic, że miał tylko trzy km) przez ośnieżony las. Trzaskający ogień w kominku i prawie godzina gry w Dixit z dzieciakami, które mało brakowało, żeby nas ograły - napisała pod zdjęciem.
 

Mrozowska doceniła wspólny czas z przyjaciółką.

Tylko sześć godzin... A pod kątem pogody i widoków... To był jeden z piękniejszych dni ostatnich miesięcy - dodała.

Fani w komentarzach nie ukrywali swojego entuzjazmu. Ogromnie ucieszył ich widok kobiet razem. 

Jejku, jak super widzieć "siostry Kwiatkowskie" i wyobrażać sobie że cała rodzina gdzieś tam sobie jest i dalej jest taka super.
Majka, ty to jednak małpa jesteś!
I tak trzeba żyć! Ciesząc się każdym dniem - pisali.

Miło się patrzy na takie przyjaźnie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA