Monika Mrozowska nie wytrzymała. Odniosła się do szczepień artystów. "Mój wrodzony optymizm szlag trafił"

Od paru dni media w całej Polsce żyją dodatkowymi szczepieniami, którym poddali się artyści. Teraz komentuje to Monika Mrozowska. Aktorka zamieściła bardzo emocjonalny wpis.

Szczepienia kilkunastu artystów przeciwko koronawirusowi, które odbyły się na przełomie 2020 i 2021 roku wywołały falę spekulacji. Nazwiska osób, które dostały pierwszą dawkę, zostały ujawnione przez studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i wśród nich znalazły się takie osoby, jak Krystyna Janda, Wiktor Zborowski czy Michał Bajor. Lista osób zaszczepionych poza kolejnością prawdopodobnie jest znacznie dłuższa, a sprawę komentuje coraz więcej osób. Teraz do sytuacji odniosła się Monika Mrozowska. Nie kryła emocji.

Zobacz wideo Szczepienia na WUM poza kolejnością. Posobkiewicz: To nauczka dla innych

Monika Mrozowksa komentuje szczepienia artystów

Monika Mrozowska zamieściła obszerny post na Instagramie. Odniosła się do sytuacji szczepień artystów i hejtu, który ich spotkał. Jej zdaniem sytuacja wzbudziła w ludziach okropne zachowania. Nic więc dziwnego, że puściły jej emocje. Aktorkę martwi nie tylko sytuacja ze szczepieniami, ale także to, w jaki sposób komunikujemy się ze sobą w sieci i jakimi słowami wyrażamy krytykę. Jej zdaniem to wszystko poszło o krok za daleko:

Ktoś robi grube wałki za plecami i nie mam tu na myśli czipów od Billa Gates’a,  ale kogo obchodzą inne, grubsze przekręty, skoro z taką łatwością i przyjemnością można się opluwać, nie przepraszam w tej chwili to już ****** inwektywami! Nie przeklinam w social mediach, ale dziś zrobię jeden jedyny wyjątek. KU*WA MAC?! Mamy 5.01.2021, a już ten rok ma szansę przebić poprzedni! Dziś już nawet mój wrodzony optymizm szlag trafił - zaczęła aktorka
Zdjęcie przerobione  (to niby ja, jako dziecko, ale nigdy w życiu tak ładna nie byłam) autorstwa mojego bliskiego znajomego, który dzielnie walczy z chorobą, jego dziewczyna, Kinia też, ale dla niej wirus jest łaskawszy... Dlatego jeśli macie ochotę zostawić pod tym postem JAKIKOLWIEK komentarz to... niech to będą dla nich życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.
 

Choć trudno się nie zgodzić ze słowami aktorki, trzeba przyznać, że temat szczepień u artystów jest nadal bardzo kontrowersyjny i niewyjaśniony. Co rusz na światło dzienne wychodzą nowe informacje. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.