Monika Mrozowska pochwaliła się nowym zdjęciem na Instagramie. Na pierwszym planie duży ciążowy brzuch. Poród lada chwila

Monika Mrozowska opublikowała zdjęcie w ósmym miesiącu ciąży. Gwiazda postanowiła do czasu porodu nie kupować żadnych ubrań.

Monika Mrozowska zasłynęła z roli Majki w "Rodzinie zastępczej" na antenie Polsatu. W serialu była najstarszą córką państwa Kwiatkowskich. W rolach rodziców oglądaliśmy Piotra Fronczewskiego i nieżyjącą już Gabrielę Kownacką. Aktorka pojawiła się też w takich produkcjach jak: "Na dobre i na złe", "Hotel 52" oraz "Usta, usta". Dziś zajmuje się głównie tematyką kulinarną. Jest blogerką i pisze własne książki. Prywatnie Monika Mrozowska jest matką trójki dzieci: Karoliny i Jagody z poprzedniego małżeństwa z Maciejem Szaciłło oraz Józefa, który jest owocem miłości z jej obecnym partnerem - Sebastianem Jaworskim. Niedługo po raz czwarty zostanie mamą.

Monika Mrozowska podzieliła się zdjęciem z brzuszkiem

Monika Mrozowska odkąd zaszła w ciążę, chętnie dzieli na profilu na Instagramie zdjęciami z brzuszkiem. Aktorka jest bardzo otwarta i szczera, często relacjonuje swoje dni i publikuje zdjęcia rodzinne, chwaląc przy nich swoje pociechy. Tym razem podzieliła się niezwykle subtelnym zdjęciem w koronkowej bieliźnie i rozpiętym szlafroku, ujawniającym duży ciążowy brzuch. Kobieta wspomina, że rozważała w co będzie się ubierać, kiedy zacznie się robić zimno. Postanowiła, że nie będzie kupować żadnych ciążowych ubrań. W końcu już za miesiąc poród, a według niej kupowanie ubrań na chwilę jest zupełnie bez sensu. 

Wszystko co jest w mojej szafie i co w czasie ciąży do niej przybyło służyło mi wcześniej i będzie mi służyć również, gdy o chodzeniu z brzuchem zupełnie zapomnę. Mam dużo dresów, które są dobre na wszystko. Sukienki bawełniane pięknie się rozciągają, moje dwie ukochane kurtki już co prawda ledwo dopinam, ale... w szafie wiszą jeszcze dwa zimowe płaszcze oversize z poprzednich sezonów, więc... najwyżej na nie się przerzucę - pisze Mrozowska.
 

Obserwujący w komentarzach docenili świeży wygląd Moniki. Wygląda na naprawdę szczęśliwą. Trzymamy kciuki za nadchodzący poród!

Zobacz wideo Jak mieszkają gwiazdy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.