Monika Mrozowska pokazała efekty nowej ciążowej sesji. "W ogóle do tych zdjęć nie byłam przekonana"

Monika Mrozowska jest w czwartej ciąży. Aktorka niedawno podzieliła się radosną nowiną, a teraz może spokojnie dzielić się przeżyciami w sieci. Te zdjęcia wyraźnie podkreślają coraz większy brzuszek.

Monika Mrozowska wiadomość o kolejnej ciąży bardzo długo utrzymywała w tajemnicy. Niedawno zdecydowała się zdradzić niespodziankę, a jej fani mogą wspólnie przeżywać oczekiwanie na pojawienie się czwartego dziecka. Na oficjalnym Instagramie aktorki pojawiły się nowe piękne zdjęcia, podkreślające jej ciążowe krągłości. Monika nie może wyjść z zachwytu.

Monika MrozowskaMonika Mrozowska w stroju kąpielowym idzie z dziećmi nad rzekę. Co za figura!

Zobacz wideo Jak mieszkają gwiazdy?

Monika Mrozowska w nowej ciążowej sesji, brzuszek jest wyraźnie widoczny!

Aktorka przyznaje, że trudno jest jej się powstrzymać od wrzucania coraz nowszych zdjęć. Nic dziwnego! Fotograf uchwycił ważne dla Mrozowskiej chwile w pięknym ujęciu. I choć całkiem niedawno mogliśmy oglądać efekty poprzedniej sesji, Monika zaserwowała obserwującym kolejną porcję zdjęć. 

Miałam tutaj dziś rano nie wchodzić, ale... dostałam kolejne zdjęcia i po prostu nie mogłam się powstrzymać. Natalia! Jeszcze raz Ci dziękuję. W ogóle do tych zdjęć nie byłam przekonana, bo taka aranżowana sesja w ciąży, to zupełnie nie moja bajka, ale... dziewczyno! Zrobiłaś to tak dobrze, że aż mam ochotę Cię wyściskać - dodaje Monika na Instagramie.

Monika MrozowskaMonika Mrozowska pokazała zdjęcia córki. Karolina ma już siedemnaście lat i wyrasta na piękną kobietę

Całe szczęście, że pani fotograf przekonała aktorkę do sesji - efekty są świetne! Zdjęciami zachwycają się internauci oraz znajomi, nie szczędząc słów zachwytu.

Ślicznie wyglądasz i bardzo naturalnie!
Pięknie! - czytamy pod opublikowanym postem.
 

Uchwycone momenty z pewnością będą dla mamy i dziecka świetną pamiątką. Monice i maleństwu życzymy dużo zdrowia i z niecierpliwością czekamy na wiadomość, czy Mrozowska powita na świecie córkę czy syna.