Monika Mrozowska w bikini chwali się ciążowymi krągłościami. "Czuję się tak, jakbym miała eksplodować"

Monika Mrozowska wyjechała na wakacje. Gwiazda "Rodziny zastępczej" pochwaliła się fantastycznymi zdjęciami z wyprawy. Na niektórych fotografiach pozuje w bikini, ciesząc się ciążowymi krągłościami.

Monika Mrozowska szerszej publiczności znana jest dzięki roli Majki - najstarszej córki Kwiatkowskich - w serialu "Rodzina zastępcza". Aktorka swoją przygodę z show-biznesem zaczęła jednak wczesnej, bo przez siedem lat śpiewała w zespole dziecięcym Fasolki. Teraz gwiazda nie pojawia się zbyt często na ekranie, ale nie daje o sobie zapomnieć. Od lat propaguje zdrowe żywienie i ma na swoim koncie kilka książek kucharskich. 

Jakiś czas temu Mrozowska pochwaliła się na Instagramie, że jest w ciąży - a jej pociechy Karolina, Jagoda i Józef doczekają się młodszego rodzeństwa (aktorka póki co nie zdradziła płci dziecka).

ZOBACZ: Monika Mrozowska jest w ciąży! Aktorka pochwaliła się zdjęciem z krągłościami. Wiadomość dość długo trzymała w tajemnicy

Teraz Mrozowska wraz z dziećmi wyjechała na wakacje. Na jej Instagramie pojawiły się kapitalne kadry z wyprawy. 

Monika Mrozowska na wakacjach

Monika Mrozowska wypoczywa na Sardynii i chętnie chwali się pięknymi kadrami z gorącej wyspy. Na jej Instagramie znalazło się też zdjęcie, na którym gwiazda pozuje w kostiumie kąpielowym, a które wykonała jej najstarsza córka - Karolina. Trzeba przyznać, że młoda mama wygląda promiennie, a ciąża jej służy. Brzuch Mrozowskiej jest już coraz większy, aktorka przyznała więc, że czasem czuje się, jakby miała... eksplodować. 

Jeszcze trochę przede mną, a ja już czasami czuję się, jakbym miała eksplodować - napisała na zdjęciu, które zamieściła na InstaStories. 

Ten sam kadr umieściła na instagramowej tablicy. Tu również pojawił się humorystyczny podpis:

Czuję się jak... pączek w maśle, tyle że na plaży - czytamy w opisie zdjęcia. 

W dalszej części wywodu Mrozowska zachwycała się tym, jak silne są kobiety i ich ciała. Poruszyła też ważne kwestii dotyczące ciąży oraz połogu. 

Myślę sobie, że kobiety są NIESAMOWITE. Przez tyle miesięcy dźwigamy taki ciężar, skóra (nie tylko na brzuchu) rozciąga się do granic możliwości, czasami pęka. Czujemy ból, często niemoc, bo przyzwyczajone do innych „gabarytów” poruszamy się trochę jak słoń w składzie porcelany.  Potem wydajemy na świat dziecko i... dalej nie ma zmiłuj. Tylko, że wtedy zdarza się, że schodzimy na drugi plan, bo maluch pochłania całą uwagę wszystkich dookoła. A mnie się wydaje, że wtedy powinnyśmy być traktowane ze szczególną troską, bo wykonałyśmy kawał dobrej roboty - pisała. 

Gwiazda przyznała się też swoim fankom, że w ciąży póki co przytyła 7 kilogramów. 

Wiecie, że nie faworyzuję kobiet-matek, bo uważam, że każda z nas ma prawo decydować o sobie, o swoim życiu, w tym również o tym, czy będzie miała dzieci, czy nie, ale dziś szczególnie mocno pozdrawiam wszystkie te dziewczyny, które się na to zdecydowały.  Moje drogie! Jesteście wielkie. Mówię to Wam ja, Pyza Wędrowniczka, z dodatkowymi 7 kg na liczniku - śmiała się. 
 

Monice życzymy zdrowia i szczęśliwego rozwiązania. 

Zobacz wideo Monika Mrozowska podzieliła się treningiem jogi