Monika Mrozowska pokazała córki. Karolina ma już 17 lat i jest coraz piękniejsza. Fani: Trzeba ją chronić przed chłopakami

Monika Mrozowska przebywa obecnie w domu ze swoimi dziećmi. Aktorka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z córkami, które wzbudziły wielkie zainteresowanie.

Obecna sytuacja na świecie zmusiła większość gwiazd do pozostania w domach. Monika Mrozowska dostosowała się do odgórnych zaleceń i wraz ze swoimi dziećmi spędza czas w domowym zaciszu. Wszystko wskazuje na to, że bardzo docenia chwile w gronie najbliższych, a ich obecność sprawia jej wiele radości. Aktorka publikowała niedawno zdjęcie ze swoimi dwiema córkami, co spotkało się z żywą reakcją ze strony jej fanów.

Zobacz wideo Dzieci gwiazd

Monika Mrozowska opublikowała zdjęcie z córkami

Aktorka spełnia się w roli mamy, a swoim doświadczeniem chętnie dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem Monika na swoim Instagramie opublikowała obszerny wpis, w którym opowiedziała o radości, jaką daje jej wychowanie dzieci. Wspomniała również o tym, że stworzyła ze swoimi córkami wyjątkową więź, która nawet teraz - w tym trudnym czasie - jest bardzo silna. 

My się po prostu bardzo lubimy. Karolina powiedziała mi kilka dni temu coś takiego: „Zobacz mamo, jesteśmy teraz tyle czasu razem, ale jest ok, bo od zawsze mamy w domu dobre relacje. Ale nie w każdym domu tak jest... I jak te inne rodziny muszą się teraz ze sobą męczyć. I to powiedziała „zbuntowana nastolatka''. Dobrego wieczoru Wam życzę, żebyście zadbali o to, żeby u Was też przynajmniej było ok - napisała na swoim Instagramie.
 

Opublikowany przez Monikę post został ciepło przyjęty przez jej fanów, którzy docenili również urodę dziewczynek. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Doceniona została zarówno dziesięcioletnia Jagoda, jak i siedemnastoletnia Karolina.

Jagoda nam rośnie, ale Karolę... Karolę trzeba chronić przed chłopakami. Dobre zamki wstaw w domu, schowaj ją gdzieś. Cudo, normalnie piękne cudo - napisała jedna z fanek.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Moniki.

Karolina to mądra dziewczyna z bardzo silnym charakterem - odpowiedziała.

Wygląda na to, że Monika ufa swoim córkom i jest spokojna o ich los. Nic nie wskazuje na to, by aktorka posłuchała porady jednej z  obserwatorek i zamierzała ukrywać je przed światem - wręcz przeciwnie. 

KK