Monika Mrozowska bawiła się na "Mother Shower". Były jej znane przyjaciółki. Kolor napisu może sugerować płeć dziecka

Monika Mrozowska spodziewa się czwartego dziecka. W miniony weekend spotkała się z przyjaciółkami na imprezie, a zdjęciami pochwaliła się na Instagramie.

W połowie września Monika Mrozowska ogłosiła, że spodziewa się czwartego dziecka. Radosną wiadomość dość długo trzymała w tajemnicy, a podzieliła się nią dopiero wtedy, gdy coraz trudniej było jej zakrywać ciążowe krągłości. Aktorka od tego momentu nie kryje się ze swoim szczęściem. Maluch już niedługo pojawi się na świecie.

Zobacz wideo Dom Moniki Mrozowskiej jest bardzo klimatyczny

Monika Mrozowska na "Mother Shower"

Mrozowska w miniony weekend spotkała się z przyjaciółkami, które zorganizowały dla niej coś w stylu imprezy baby shower - one nazwały swoje przyjęcie "Mother Shower".

Podczas tego weekendu czułam się tak, jakbym obchodziła gwiazdkę, Sylwestra i moje urodziny w jednym! To święto specjalnie zostało nazwane "Mother Shower", bo "matka jest tylko jedna"! Choć tutaj było ich kilkanaście - napisała szczęśliwa.

Wśród gości znalazły się jej m.in. serialowe siostry z "Rodziny zastępczej", czyli Ola Szwed i Misheel Jargalsajkhan, oraz Agnieszka Sienkiewicz. Przyszła mama nie ukrywa, że bardzo wiele dla niej znaczą i dają jej siłę:

Mieć TAKIE dziewczyny wokół siebie, to skarb na miarę Złotego Pociągu. Tylko jego nikt do tej pory nie odnalazł, a one są z krwi (z małą domieszką alkoholu) i kości! I są pełne kobieco-siostrzanej miłości! Babeczki moje kochane, zazdrości mi Was nawet moja Mama. Dziękuję za wszystko. A nieobecnym (których bardzo mi brakowało) przypominam, że w planach jest kolejne "spotkanie", które nastąpi, gdy znowu bezpiecznie będziemy mogły opuszczać granice naszego kraju. Lovja! Wasza "Matka Karmiąca". Regularnie, co godzinę - dodała.
 

Choć aktorka do tej pory oficjalnie nie zdradziła płci dziecka, to wiele wskazuje na to, że spodziewa się córki. Sugeruje to napis "Supermum", który jest w kolorze różowym, który kojarzy się z dziewczynkami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.