Irena Kamińska-Radomska pokazała zdjęcie córki. "Wygląda jak aniołek, ale charakterna, jak cała armia aniołków". Śliczna!

Irena Kamińska-Radomska, znana z "Projektu Lady" opublikowała zdjęcie, na którym pozuje jej córka. Fani twierdzą, że Dominika jest piękną kobietą i uważają, że jest podobna do swojej sławnej mamy.

Irena Kamińska-Radomska, znana szerszej publiczności z roli mentorki w "Projekt Lady", już od jakiegoś czasu posiada konto na Instagramie i coraz śmielej publikuje tam prywatne zdjęcie. Jakiś czas temu pochwaliła się kadrem z komunii wnuka, teraz opublikowała zdjęcie córki. 

Małgorzata Rozenek, Irena Kamińska-RadomskaMentorka z "Projektu Lady" podarowała synowi Małgorzaty Rozenek niezwykły prezent

Irena Kamińska-Radomska chwali się fotografią córki

Irena Kamińska-Radomska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje jej córka Dominika. 

Wygląda jak aniołek, ale charakterna, jak cała armia aniołków. To moim zdaniem dobrze, a co Wy o tym sądzicie? - napisała mentorka "Projekt Lady."
 

Okazuje się, że pociecha Kamińskiej-Radomskiej poszła w ślady znanej mam i również jest specjalistką etykiety. Od 12 lat jest certyfikowanym trenerem. Zajmuje się szkoleniem pracowników dużych firm. Wydała też książkę "Savoir-vivre w urzędzie". Często gości w programach śniadaniowych (odwiedza studia "Dzień dobry TVN" oraz "Pytanie na śniadanie"), gdzie opowiada o zasadach etykiety i mówi na temat dress code’u. 

Irena Kamińska-RadomskaRozwiane włosy, rozpięta koszula... W tej wersji jej nie poznaliśmy!

Fani komentują

Pod zdjęciem pięknej Dominiki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nie zabrakło komplementów. 

Dobro córka ma wymalowane na twarzy. Bez wątpienia to nie armia, a horda aniołków.
Pani Dominika taka szczęśliwa, czyżby po obiadku u mamy?
Piękna kobieta - pisali.

Internauci nie mieli wątpliwości, że kobieta jest podobna do mentorki "Projektu Lady". Też widzicie to podobieństwo?

ZOBACZ TEŻ: Córka Zbigniewa Zamachowskiego skończyła studia i dostała pracę. Marysia pracuje z tatą

POLECAMY: Katarzyna Figura zmieniła fryzurę. Jej córka też przeszła metamorfozę. Internauci pod wrażeniem: Koko zjawiskowo

Więcej o: