Syn Anny Przybylskiej skończył 15 lat. Siostra zmarłej aktorki pokazała zdjęcie z urodzin nastolatka. "Bądź jasnym promieniem"

Szymon Bieniuk skończył 15 lat. Zdjęciem z urodzinowego przyjęcia nastolatka podzieliła się jego ciocia - starsza siostra Anny Przybylskiej.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się trojga dzieci - Oliwii, Szymona i Jana. Najstarsza z pociech aktorki i piłkarza jest aktywna w mediach społecznościowych, chętnie chwali się swoimi zdjęciami i zaczyna stawiać pierwsze kroki w show-biznesie. O chłopcach wiemy znacznie mniej, bo choć Szymon prowadzi konto na Instagramie, to ostrożnie dobiera publikowane fotografie. Nastolatek 13 stycznia obchodził 15. urodziny. Nie pokazał jednak, jak je świętował (kadrów z urodzin nie znajdziecie też w mediach społecznościowych Oliwii Bieniuk i Jarosława Bieniuka). Zrobiła to za niego jego ciocia - Agnieszka Kubera, starsza siostra Anny Przybylskiej. 

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Szymon Bieniuk skończył 15 lat

Jarosław Bieniuk jeszcze kilka dni temu wraz z nową partnerką i dziećmi - Oliwią, Szymonem i Janem -  cieszyli się ośnieżonymi stokami w Verbier w Szwajcarii. Rodzina jednak powróciła już do Polski, gdzie Szymon świętował 15. urodziny. Wszak moment, w którym nastolatek zdmuchuje świeczki z urodzinowego tortu, uchwyciła jego ciocia. 

Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają... - życzyła chłopcu pod fotografią starsza siostra Anny Przybylskiej.
 

Na fotografii widać jasny, skromne przystrojony tort oraz kilka nakryć. Jak wiadomo, w dobie obowiązujących obostrzeń nastolatek nie mógł hucznie świętować urodziny. Kiedy epidemia wygaśnie, na dużą imprezę z pewnością przyjdzie jeszcze czas. 

Internauci komentują

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci składali bowiem Szymonowi życzenia. 

Wszystkiego najlepszego.
Niech każdy dzień daje mu miliony powodów do radości.
Spełnienia marzeń - pisali.

My również dołączamy się do tych życzeń. Sto lat Szymon!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.